Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Informace pro závodníky, kteří zařizují
registraci na poslední chvíli

Článek vydán 17. 04. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2959

Podmínkou startu na soutěžích SKFČR je krom jiného platný registrační průkaz pro daný rok. Do dnešního dne si registrační průkaz pro rok 2012 zařídilo (nechalo vystavit nový nebo prodloužit starý) 181 závodníků. Bohužel někteří jiní nechávají vše na poslední chvíli a tak na sekretariát docházejí žádosti ještě dnes, jen několik dní před prvními mistrovskými soutěžemi (a to i přesto, že SKFČR garantuje vyřízení pro průkazy jen těm, kteří je zašlou alespoň 14 dní před soutěží - viz tento článek). V případě, že jste mezi těmito opozdilci i Vy (či dokonce v případě, že Vaše žádost teprve přijde), jsou následující řádky určeny právě pro Vás.

Žádosti, které přišly v minulém týdnu, byly vyřízeny a odeslány nejpozději v pondělí 16. dubna 2012. U příjemců tedy budou ve středu nebo ve čtvrtek. Žádosti, které k nám přišly až v týdnu tomto (tzn. od pondělí 16. dubna dále), budou řešeny individuálně, s každým odesílatelem se spojíme telefonicky a pokusíme se najít řešení, aby se k Vám registrační průkaz dostal včas.

V případě, že chce podat přihlášku na soutěž, můžete tak učinit ještě předtím, než k Vám platný registrační průkaz dorazí. Číslo registračního průkazu totiž není povinné v přihláškách zadávat! Každopádně v den soutěže u prezentace musíte (!) mít platný registrační průkaz ve svých rukách. Vystavování nebo prodlužování průkazu na místě v den soutěže není možné.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty