Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Podpora reprezentantů
v jarní soutěžní sezóně 2012

Článek vydán 23. 05. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3699

Řadu posledních let platilo, že reprezentanti Svazu kulturistiky a fitness České republiky jedoucí startovat na soutěže mistrovství Evropy nebo mistrovství světa si veškeré náklady spojené s výjezdem hradili sami. Tento smutný fakt pramenil ze dvou věcí - z nulové státní podpory pro reprezentaci (a velmi nízké státní podpory všech dalších činností SKFČR) a také z nedostatku marketingových partnerů. Díky cílené práci vedení SKFČR se ale od letošního roku i finanční situace svazu postupně obrací k lepšímu, a tak se čeští účastníci dvou jarních vrcholných evropských klání dočkali alespoň částečné svazové pomoci.

Mistrovství Evropy mužů, juniorů a masters 2012 se zúčastnilo celkem 12 reprezentantů. I přesto, že větší část nákladů nesli stále na svých bedrech, SKFČR uhradil navýšení registračních poplatků IFBB, drobná navýšení cen letenek, reprezentační oblečení a další náklady spojené s výjezdem.

Mistrovství Evropy žen a fitness mužů 2012 se zúčastnilo celkem 8 reprezentantů. I u nich platilo, že větší část nákladů hradili sami, i jim ale vyšel v rámci svých aktuálních možností svaz maximálně vstříc. Uhradil tak velmi výrazné navýšení cen letenek, které vzniklo po zrušení původně plánovaného letu společností ČSA, reprezentační oblečení a další náklady spojené s výjezdem.

Celková výše podpory za vše uvedené dosáhla částky 141.950 Kč.

Na svém posledním zasedání ve Žďáru nad Sázavou Výkonný výbor SKFČR schválil, že podpora reprezentantům pro podzimní sezónu bude ještě vyšší a bude proplácena v závislosti na dosažených umístěních závodníků v jejich kategoriích. Podrobný klíč pro výpočet podpory bude zveřejněn v nejbližší době na oficiálních svazových stránkách.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty