Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Tomáš Bureš státním trenérem
reprezentace mužů SKFČR

Článek vydán 04. 06. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 5095

Tomáš Bureš, v současnosti nejlepší český závodník v kulturistice open kategorie profesionální divize IFBB, se stal státním trenérem reprezentace mužů Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Nastoupil tak na post po MUDr. Olegu Zhurovi, který z rodinných důvodů odstoupil na konci letošního jara. Dohodu o působení na postu státního trenéra s Tomášem Burešem dnes uzavřel předseda komise vrcholového sportu Vjačeslav Vinogradov. Formálně ji schválil také Výkonný výbor SKFČR.

Vjačeslav Vinogradov a Tomáš Bureš

Stejně jako potkaly změny ostatní reprezentační výběry, kdy např. junioři měli již od letošní zimy pravidelná a povinná setkání se státním trenérem, čeká podobný systém pod vedením nového státního trenéra i mužskou reprezentaci. Pokračovat bude přísnější trend, kdy možnost vycestování na soutěže mistrovství Evropy či mistrovství světa budou mít skutečně jen ti nejlepší závodníci, k formě jim určitě pomohou právě pravidelné reprezentační srazy. Ze strany SKFČR pak mohou závodníci očekávat částečnou finanční podporu při úhradě nákladů spojených s výjezdem a také pomoc v podobě doplňků sportovní výživy. Změn doznají i podmínky pro start závodníků na nejprestižnějších soutěžích typu Arnold Classic Amateur. O podrobnostech budou v následujících dnech a týdnech informovat svazové webové stránky.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty