Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Tomáš Bureš státním trenérem
reprezentace mužů SKFČR

Článek vydán 04. 06. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 4476

Tomáš Bureš, v současnosti nejlepší český závodník v kulturistice open kategorie profesionální divize IFBB, se stal státním trenérem reprezentace mužů Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Nastoupil tak na post po MUDr. Olegu Zhurovi, který z rodinných důvodů odstoupil na konci letošního jara. Dohodu o působení na postu státního trenéra s Tomášem Burešem dnes uzavřel předseda komise vrcholového sportu Vjačeslav Vinogradov. Formálně ji schválil také Výkonný výbor SKFČR.

Vjačeslav Vinogradov a Tomáš Bureš

Stejně jako potkaly změny ostatní reprezentační výběry, kdy např. junioři měli již od letošní zimy pravidelná a povinná setkání se státním trenérem, čeká podobný systém pod vedením nového státního trenéra i mužskou reprezentaci. Pokračovat bude přísnější trend, kdy možnost vycestování na soutěže mistrovství Evropy či mistrovství světa budou mít skutečně jen ti nejlepší závodníci, k formě jim určitě pomohou právě pravidelné reprezentační srazy. Ze strany SKFČR pak mohou závodníci očekávat částečnou finanční podporu při úhradě nákladů spojených s výjezdem a také pomoc v podobě doplňků sportovní výživy. Změn doznají i podmínky pro start závodníků na nejprestižnějších soutěžích typu Arnold Classic Amateur. O podrobnostech budou v následujících dnech a týdnech informovat svazové webové stránky.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty