Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Druhé reprezentační srazy
před soutěžemi mistrovství světa 2012

Článek vydán 24. 08. 2012 - Reprezentace - zhlédnutí: 3159

O druhém zářijovém víkendu proběhnou v pořadí druhé srazy zájemců o start na podzimních soutěžích mistrovství světa (o prvních srazech se dočtete zde: junioři, juniorky,   muži a   ženy).  Pro kategorie juniorek, juniorů, kulturistiky mužů a klasické kulturistiky mužů jsou srazy povinné (tzn. bez účasti na setkání a náležité předchozí omluvy není možné uvažovat o startu na MS). Pro zájemce z řad závodníků masters mužů a žen je účast na setkání dobrovolná. Pro všechny zájemce o start, kterých se to týká, i nadále platí podmínka plnění monitoringu stejně jako v jarní sezóně (podrobnosti zde).

Junioři, juniorky, masters muži

Státní trenér: Vladimír Pajič

V sobotu 8. 9. 2012 proběhne ve Žďáře nad Sázavou druhý sraz všech zájemců o účast na podzimních soutěžích mistrovství světa, a to v kategoriích juniorů a juniorek. Sraz je pro všechny zájemce o start povinný. Vítána je i účast zájemců o start v kategoriích masters mužů, jejich účast ale povinná není. Potvrzení své účasti zašlete na e-mailovou adresu sekretariátu sekretariat@skfcr.cz a to nejpozději do středy 5. 9. 2012 (23:59). Podrobnosti o setkání Vám zašleme obratem.

Kulturistika a klasická kulturistika mužů

Státní trenér: Tomáš Bureš

V sobotu 8. 9. 2012 proběhne v Praze druhý sraz všech zájemců o účast na podzimních soutěžích mistrovství světa, a to v kategoriích kulturistiky a klasické kulturistiky mužů. Sraz je pro všechny zájemce o start povinný. Potvrzení své účasti zašlete na e-mailovou adresu sekretariátu sekretariat@skfcr.cz a to nejpozději do středy 5. 9. 2012 (23:59). Podrobnosti o setkání Vám zašleme obratem.

Ženy, masters ženy

Státní trenérka: Zdenka Razýmová

V sobotu 8. 9. 2012 proběhne v Praze sraz všech zájemkyň o účast na podzimních soutěžích mistrovství světa, a to v kategoriích žen. Sraz je pro všechny zájemkyně o start povinný. Vítána je i účast zájemkyň o start v kategoriích masters žen, jejich účast ale povinná není. Potvrzení své účasti zašlete na e-mailovou adresu sekretariátu sekretariat@skfcr.cz a to nejpozději do středy 5. 9. 2012 (23:59). Podrobnosti o setkání Vám zašleme obratem.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty