Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Předsoutěžní srazy závodníků
v kondiční kulturistice

Článek vydán 05. 09. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3158

V posledních letech se již stalo zvykem, že Svaz kulturistiky a fitness České republiky připravil na podzimní část soutěžní sezóny čtveřici soutěží pro závodníky v kondiční kulturistice a bodyfitness. Nejinak tomu bude i v roce letošním, kdy se v průběhu měsíce listopadu uskuteční opět čtyři soutěže v kondiční kulturistice, bodyfitness a nově i v bikiny žen, a to v Ostravě, Krnově, Brně a Kutné hoře (více informací v tomto článku).

Letos vůbec poprvé SKFČR připravil pro závodníky těchto soutěží i dva celodenní semináře v Praze a Ostravě, na kterých budou všichni účastníci podrobně seznámeni s kompletní metodikou kulturistické předsoutěžní přípravy po teoretické i praktické stránce. Hlavní náplní obou srazů tak bude rozbor správné metodiky kulturistického předsoutěžního tréninku i dietních postupů a doplňkové výživy, vysvětlení správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění. V další části bude následovat teoretická i praktická výuka správného provedení kulturistického pózingu a důsledné probrání praktických rad k projevu a prezentaci na kulturistické soutěži. V závěru setkání dojde i ke skupinovému tréninku pod vedením trenérů.

Oba předsoutěžní srazy závodníků v kondiční kulturistice povede státní trenér reprezentace mužů SKFČR a profesionál IFBB Tomáš Bureš a předseda trenérsko-metodické komise SKFČR Ing. Lukáš Roubík. Oba srazy závodníků jsou pro každého z účastníků ZDARMA. V rámci činnosti trenérsko-metodické komise může navíc každý z účastníků přivést na tento celodenní seminář i svého trenéra.


Další informace:

Místo konání - Praha: Olympia fitness, Litevská 1174/8, Praha 10

Čas konání: neděle 16. září, od 12 do 18 hodin

Místo konání - Ostrava: Bodyland Ostrava, Suchardova 1, Moravská Ostrava

Čas konání: neděle 30. září, od 12 do 18 hodin

Přihlášky

Každý ze závodníků se zájmem o účast musí poslat závaznou přihlášku na email lukas.roubik@skfcr.cz. V přihlášce uveďte celé jméno, plánovanou kategorii i fitcentrum, které uvedete v přihlášce na soutěž. Každý z účastníků by si zároveň na sraz měl vzít psací potřeby, kulturistické pózovačky pro nácvik pózingu a oblečení na trénink.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty