Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Svaz kulturistiky a fitness České republiky má nového partnera: společnost NUTREND

Článek vydán 06. 09. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3675

O řadě změn a novinek, které v letošním roce potkávají Svaz kulturistiky a fitness České republiky, přinášíme informace pravidelně. Ta dnešní zpráva patří ale k nejvýznamnějším. SKFČR má totiž nového partnera, který pomůže závodníkům i celému našemu občanskému sdružení v celé řadě směrů.

„Společnost NUTREND byla partnerem SKFČR i v minulosti a svazu opravdu hodně pomáhala, bylo tedy naprosto logické, že jsme s nabídkou vzájemné spolupráce oslovili právě ji,“ řekl místopředseda SKFČR Martin Jebas, který spolu s kolegy z Výkonného výboru vedl s NUTRENDem dlouhá jednání. „Setkání, ve kterých jsme mluvili o možné budoucí spolupráci, začala už před dlouhou řadou měsíců. Skutečnou nabídku jsme ale předložili až po jarní soutěžní sezóně, kdy jsme s jistotou věděli, že přesunutí sekretariátu SKFČR do Prahy z počátku letošního roku bylo správným krokem a že dokážeme zrealizovat všechny reciproční kroky, které partner této velikosti a významu musí mít svazem garantovány,“ upřesnil místopředseda svazu a dodává: „Zajistit partnera je jedna věc, ještě důležitější ale je docílit toho, aby byl on sám se spoluprací spokojen, aby se nejednalo o smlouvu na jedinou sezónu, ale o skutečnou dlouhodobou spolupráci, která bude výhodná pro obě zúčastněné strany.“

Co bude spolupráce s největším českým výrobcem sportovní výživy pro SKFČR znamenat? Partnerství má tři roviny. První je na poli doplňků sportovní výživy, kdy se nejen reprezentanti, ale i talentovaní mladí závodníci, účastníci domácích mistrovských, pohárových, kondičních a také třeba středoškolských soutěží mohou těšit na podporu v podobě doplňků stravy nejvyšší možné kvality. Druhou rovinou je pomoc finanční, která svazu mimo jiné umožní navázat na novinku z jarní soutěžní sezóny, kdy reprezentanti odjíždějící na mezinárodní vrcholné soutěže získávali po dlouhých letech opět finanční pomoc pro uhrazení cesty či dalších nákladů spojených se startem na mistrovství Evropy nebo světa. Poslední rovina je mediální, kdy společnost NUTREND aktivně pomůže zviditelnění našich sportů pro širokou veřejnost. „To je sice na jednu stranu běh na velmi dlouhou trať, pokud se ale naši závodníci budou objevovat i v běžných médiích, pomůže to nejen jim v podobě vyššího zájmu individuálních sponzorů, ale i našemu sportu jako celku,“ upřesňuje místopředseda svazu s tím, že tato pomoc „zapadá“ do již realizované nové koncepce SKFČR.

„NUTREND stál při svazu v minulosti v dobách, které byly dobré, ale i v těch horších. Je úžasné, že jsme opět našli společnou řeč a že nám podává svoji pomocnou ruku i nyní,“ uzavírá Martin Jebas. Podle jeho upřesnění počítá Výkonný výbor i se zveřejněním rozpisů objemů doplňků výživy, které budou k jakým účelům poskytnuty, aby každý z členů svazu přesně věděl, kam podpora nového partnera směřovala, a aby bylo jasné, že byla mířena správným směrem.

„První plody“ nové spolupráce pocítí už závodníci chystající se na podzimní soutěže mistrovství světa, kteří mají reprezentační srazy o tomto víkendu v Praze a ve Žďáru nad Sázavou. Na ně čekají doplňky sportovní výživy pečlivě vybrané státními trenéry pro pomoc v závěrečných fázích přípravy.


Část z doplňků sportovní výživy, které dostanou reprezentanti o tomto víkendu.


Část z doplňků sportovní výživy, které dostanou reprezentanti o tomto víkendu.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty