Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kontrolní srazy reprezentací
před MS 2012 (2.)

Článek vydán 10. 09. 2012 - Reprezentace - zhlédnutí: 2310

V sobotu 8. září 2012 se konaly v pořadí druhé reprezentační srazy před podzimními soutěžemi mistrovství světa a to pro kategorie mužů, žen i juniorů. Na setkáních ve Žďáře nad Sázavou a v Praze státní trenéři hodnotili formy závodníků, se zájemci konzultovali stravu, trénink i pózování. Příjemnou novinkou bylo, že každý z reprezentantů obdržel sportovní výživu společnosti NUTREND, která je novým oficiálním partnerem Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Setkání ve Žďáře na Sázavou proběhlo pod vedením Vladimíra Pajiče ve fitcentru Best Fitness. Zúčastnily se ho Jana Černovská, Barbora Černáková, Ludmila Šircová, Roman Jurák, Tomáš Horák, Jindřich Musil a Petr Galivoda. Dle slov státního trenéra všichni z účastníků své formy od posledního setkání zlepšili, přesto mají někteří rezervy. Do juniorského šampionátu ale zbývá dostatek času na perfektní doladění forem.

Sraz žen a mužů proběhl v Praze v Olympia Fitness pod dohledem státních trenérů Zdenky Razýmové a Tomáše Bureše. Z žen se zúčastnily Šárka Pícková, Eva Nutilová, Monika Šlosrová, Pavlína Hlavová, Valerie Peršina, Jana Bendová, Vladimíra Krásová, Michaela Šrotířová a Blanka Lovasová, dvě reprezentantky se řádně omluvily. Z mužů se zúčastnili Vladimír Platzek, Boris Orava a Petr Bahník, přítomen byl i Michal Šáda, který se ale rozhodl o účast na letošním MS neusilovat. Jeden zájemce o reprezentaci na MS mužů se z účasti omluvil.

Po tomto srazu čeká ženy už jen nominační závod pro mistrovství světa, který proběhne v rámci Grand Prix Fitness Vyškov za necelých 14 dní. Místa a termíny dalších nominací budou včas oznámeny.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty