Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Ohlédnutí za srazem závodníků
v kondiční kulturistice (1.)

Článek vydán 19. 09. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3556

V neděli 16. 9. se v Praze v prostorách Olympia fitness Tomáše Bureše uskutečnil celodenní sraz závodníků v kondiční kulturistice pod vedením předsedy trenérsko-metodické komise SKFČR Ing. Lukáše Roubíka. Celého velice vydařeného srazu se zúčastnila necelá dvacítka začínajících závodníků a závodnic společně s jejich trenéry, kteří se v průběhu celého dne dozvěděli vše důležité o kulturistické předsoutěžní přípravě před jejich první soutěží. V úvodním semináři byly postupně probrány všechny aspekty metodiky tréninku a předsoutěžní diety, účelné suplementace i postupů v závěrečné fázi kulturistické přípravy týkající se správného provedení sacharidové superkompenzace a odvodnění. V další části setkání následovala velice podrobná výuka správného provedení kulturistického pózingu i probrání všech úskalí správné prezentace a chování na kulturistických soutěžích SKFČR. V poslední části celého dne pak byla se všemi sportovci provedena praktická výuka správné metodiky kulturistického tréninku přímo ve fitcentru.

Dle nadšených reakcí všech účastníků splnila celá akce nad očekávání svůj plánovaný účel a všichni budoucí závodníci si tak z celého dne odnesli mnoho nových teoretických i praktických zkušeností. Za 2 týdny připravil SKFČR akci v totožné podobě i pro závodníky z Moravy, která se uskuteční 30. září v Ostravě, jak jsme Vás informovali již dříve. Protože kapacita srazu závodníků ještě není naplněna, neváhejte se přihlásit na email lukas.roubik@skfcr.cz do neděle 23. září. Co Vás čeká, můžete zhlédnout ve fotogalerii níže.Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty