Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

SKFČR má nového
mezinárodního rozhodčího

Článek vydán 26. 10. 2012 - Rozhodčí - zhlédnutí: 2582

V letošním roce bylo v rámci soutěží pořádaných Svazem kulturistiky a fitness České republiky aktivních celkem 40 rozhodčích. Na podzimním Mistrovství světa žen a fitness mužů v polském Bialystoku v mezinárodní porotě zasedl jediný český zástupce, a to Vjačeslav Vinogradov. Ten bude jedním z rozhodčích i na amatérských soutěžích v rámci EVL´s Prague Pro, která se koná tuto sobotu v Praze. Aby však na této i řadě jiných mezinárodních soutěžích figurovalo českých rozhodčích co nejvíce, rozhodl se SKFČR po dohodě se zástupci mezinárodní federace IFBB vyškolit několik dalších českých rozhodčích pro získání mezinárodní licence.

Vzhledem k omezenému času od úvodních jednání v této otázce s IFBB k prvním soutěžím, byla nejdříve oslovena čtveřice vybraných českých rozhodčích, z nichž první - Vladimír Pajič - úspěšně absolvoval zkoušky právě v Polsku na Mistrovství světa žen a fitness mužů. O dva týdny později mu byl vydán průkaz mezinárodního rozhodčího.

V následujících měsících jsou před námi ještě tři soutěže mistrovství světa, kde budou další možnosti pro absolvování testů pro mezinárodní rozhodčí. V případě, že by někdo ze stávajících aktivních českých sudích měl o přípravu ke zkouškám a o jejich absolvování zájem, prosíme, kontaktujte pro více informací sekretariát.

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty