Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Čeští závodníci odlétají
na dvě soutěže do Ruska

Článek vydán 30. 10. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2895

V souvislosti s rozvíjejícími se mezinárodními vazbami mezi Svazem kulturistiky a fitness České republiky a jednotlivými zahraničními federacemi, přišla na podzim letošního roku na Mistrovství světa žen a fitness mužů ze strany ruské federace kulturistiky nabídka na účast vybraných českých závodníků na ruských soutěžích. Následující jednání vedla k závěru, že čeští závodníci budou o tomto a následujícím víkendu startovat na dvou prestižních ruských kláních!

Dne 3. listopadu 2012 v Moskvě proběhne mezinárodním soutěž Cup Champions („КУБОК ЧЕМПИОНОВ“), které se zúčastní dva čeští zástupci. Kateřina Kyptová bude startovat v kategorii kulturistiky žen, Vojtěch Koritenský v kulturistice mužů. Společně s nimi pak do ruského hlavního města odlétají Vjačeslav Vinogradov, Tomáš Bureš a Ondřej Čečetka, veškeré náklady spojené s výjezdem hradí ruští pořadatelé. Závodníci mají navíc možnost dosáhnout na více než lákavé ceny, neboť vítěz kulturistiky mužů získá dotaci 250.000 rublů (cca 150.000 Kč), druhý v pořadí 200 a třetí 150 tisíc rublů. Na trojici nejlepších v kategorii kulturistiky žen čekají prémie ve výši 80, 65 a 50 tisíc rublů.

Dva týdny po tomto klání se koná v Rusku další soutěž, tentokrát International Tournament Mayor's Cup v podstatně vzdálenějším sibiřském městě Kamensk-Ural. Zde se představí dva čeští zástupci a to Jaroslav Paseka a Vojtěch Koritenský, oba v doprovodu státní trenérky Zdenky Razýmové. Veškeré náklady na výjezd opět hradí ruští pořadatelé a i zde se soutěží o velmi lákavé ceny – na vítěze čeká 4.000 dolarů (cca 75.000 Kč), na druhého v pořadí 3.300 dolarů, na třetího pak 2.600 dolarů. Finanční prémie jsou pak i pro všechny další závodníky až do 12. místa!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty