Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Čeští závodníci odlétají
na dvě soutěže do Ruska

Článek vydán 30. 10. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2424

V souvislosti s rozvíjejícími se mezinárodními vazbami mezi Svazem kulturistiky a fitness České republiky a jednotlivými zahraničními federacemi, přišla na podzim letošního roku na Mistrovství světa žen a fitness mužů ze strany ruské federace kulturistiky nabídka na účast vybraných českých závodníků na ruských soutěžích. Následující jednání vedla k závěru, že čeští závodníci budou o tomto a následujícím víkendu startovat na dvou prestižních ruských kláních!

Dne 3. listopadu 2012 v Moskvě proběhne mezinárodním soutěž Cup Champions („КУБОК ЧЕМПИОНОВ“), které se zúčastní dva čeští zástupci. Kateřina Kyptová bude startovat v kategorii kulturistiky žen, Vojtěch Koritenský v kulturistice mužů. Společně s nimi pak do ruského hlavního města odlétají Vjačeslav Vinogradov, Tomáš Bureš a Ondřej Čečetka, veškeré náklady spojené s výjezdem hradí ruští pořadatelé. Závodníci mají navíc možnost dosáhnout na více než lákavé ceny, neboť vítěz kulturistiky mužů získá dotaci 250.000 rublů (cca 150.000 Kč), druhý v pořadí 200 a třetí 150 tisíc rublů. Na trojici nejlepších v kategorii kulturistiky žen čekají prémie ve výši 80, 65 a 50 tisíc rublů.

Dva týdny po tomto klání se koná v Rusku další soutěž, tentokrát International Tournament Mayor's Cup v podstatně vzdálenějším sibiřském městě Kamensk-Ural. Zde se představí dva čeští zástupci a to Jaroslav Paseka a Vojtěch Koritenský, oba v doprovodu státní trenérky Zdenky Razýmové. Veškeré náklady na výjezd opět hradí ruští pořadatelé a i zde se soutěží o velmi lákavé ceny – na vítěze čeká 4.000 dolarů (cca 75.000 Kč), na druhého v pořadí 3.300 dolarů, na třetího pak 2.600 dolarů. Finanční prémie jsou pak i pro všechny další závodníky až do 12. místa!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty