Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

EVL´s Prague Pro 2012
- výsledky a fotogalerie

Článek vydán 31. 10. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3221

Na sklonku minulého týdne hostila pražská Tipsport Arena největší událost našich sportů dlouhé řady uplynulých let - profesionální soutěž EVL’s Prague Pro spojenou s amatérskou soutěží Amateur Bikini Olympia.

Prestižního klání, nad kterým převzal záštitu ministr pro místní rozvoj Ing. Kamil Jankovský, se zúčastnilo i několik českých závodníků. Lukáš Osladil se mezi profesionály 212 umístil na devátém místě, v Amateur Bikini Olympia do 168 cm se Eva Nutilová umístila sedmá, v nejvyšší kategorii nad 168 cm Radka Prášková desátá, Marie Mikšová šestá. V této kategorii a nakonec i v boji o absolutní vítězku vyhrála Vladimíra Krásová.

Soutěž přitáhla k našim sportům zraky velkého počtu českých i zahraničních médií, přímo do Tipsport Areny si našlo cestu na 2.000 diváků, kteří v rámci dopoledního semifinále i přestávky před finálem navštívili doprovodnou fitness výstavu. Na ní mohli navštívit i stánek Svazu kulturistiky a fitness České republiky. V rámci soutěžního večera došlo také na předání upomínkových předmětů osobnostem české a slovenské kulturistiky.

Rozsáhlé ohlédnutí za soutěží, její atmosférou, doprovodným programem i výstavou najdete v tomto článku. Průřezovou fotogalerii si pak můžete prohlédnout na svazovém Facebooku.
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty