Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Stále méně závodníků na soutěžích?
Nová kniha může pomoci k řešení!

Článek vydán 31. 10. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3078

V posledních letech panoval na soutěžích Svazu kulturistiky a fitness České republiky trend pozvolného úbytku počtu závodníků. Ten se sice zpomaluje, částečně je i kompenzován přibýváním sportovců v nových kategoriích, stále ale platí, že závodníků na soutěžních pódiích nepřibývá.

V letošním roce přišel SKFČR ve spolupráci se svým mediálním partnerem Ronnie.cz s kampaní na podporu nových závodníků v kategoriích kondiční kulturistiky, v jejímž rámci byla oslovena řada nadějných kondičních cvičenců s nabídkou poskytnutí podpory ať už ve formě trenérských konzultací, či v podobě materiální pomoci.

Další z novinek ale může oslovit mnohem širší veřejnost a přitáhnout k závodění i sportovce, kteří by o startech na soutěžních pódiích v minulosti třeba ani neuvažovali. Dnešním dnem se totiž dostává do prodeje kniha Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z.

V ní dostane každý čtenář vyčerpávající informace o kompletní přípravě na soutěž - od objemové části, přes přípravu předsoutěžní až po detailní návody na postupy v posledních dnech před startem, nechybí ani kapitoly o soutěži samotné doplněné fotografiemi správného pózování a další informace k prezentování celoročního úsilí na soutěžním pódiu.

Autorem 114stránkové publikace je předseda trenérsko-metodické komise Svazu kulturistiky a fitness České republiky Ing. Lukáš Roubík, knihu vydalo nakladatelství Grafixon, financování vydání pak zajistil internetový server Ronnie.cz. A právě na něm je kniha od dnešního dne v prodeji.

Díky komplexnosti obsahu publikace poskytne ucelené informace o cestě na soutěže v kulturistice (ale např. i v bodyfitness) všem zájemcům, a to včetně těch, kteří nemají kontakt se zkušenými trenéry či závodníky a kteří by se tak k souhrnným informacím o soutěžní kulturistice dostávali jen stěží. Kniha tak může být - a věřme, že i bude - dalším impulsem, jak přivést na soutěžní pódia mnohem více nových zájemců o náš sport.

Knihu Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z si můžete
koupit za 199 Kč v internetovém obchodě Ronnie.cz.
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty