Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Stále méně závodníků na soutěžích?
Nová kniha může pomoci k řešení!

Článek vydán 31. 10. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3405

V posledních letech panoval na soutěžích Svazu kulturistiky a fitness České republiky trend pozvolného úbytku počtu závodníků. Ten se sice zpomaluje, částečně je i kompenzován přibýváním sportovců v nových kategoriích, stále ale platí, že závodníků na soutěžních pódiích nepřibývá.

V letošním roce přišel SKFČR ve spolupráci se svým mediálním partnerem Ronnie.cz s kampaní na podporu nových závodníků v kategoriích kondiční kulturistiky, v jejímž rámci byla oslovena řada nadějných kondičních cvičenců s nabídkou poskytnutí podpory ať už ve formě trenérských konzultací, či v podobě materiální pomoci.

Další z novinek ale může oslovit mnohem širší veřejnost a přitáhnout k závodění i sportovce, kteří by o startech na soutěžních pódiích v minulosti třeba ani neuvažovali. Dnešním dnem se totiž dostává do prodeje kniha Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z.

V ní dostane každý čtenář vyčerpávající informace o kompletní přípravě na soutěž - od objemové části, přes přípravu předsoutěžní až po detailní návody na postupy v posledních dnech před startem, nechybí ani kapitoly o soutěži samotné doplněné fotografiemi správného pózování a další informace k prezentování celoročního úsilí na soutěžním pódiu.

Autorem 114stránkové publikace je předseda trenérsko-metodické komise Svazu kulturistiky a fitness České republiky Ing. Lukáš Roubík, knihu vydalo nakladatelství Grafixon, financování vydání pak zajistil internetový server Ronnie.cz. A právě na něm je kniha od dnešního dne v prodeji.

Díky komplexnosti obsahu publikace poskytne ucelené informace o cestě na soutěže v kulturistice (ale např. i v bodyfitness) všem zájemcům, a to včetně těch, kteří nemají kontakt se zkušenými trenéry či závodníky a kteří by se tak k souhrnným informacím o soutěžní kulturistice dostávali jen stěží. Kniha tak může být - a věřme, že i bude - dalším impulsem, jak přivést na soutěžní pódia mnohem více nových zájemců o náš sport.

Knihu Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z si můžete
koupit za 199 Kč v internetovém obchodě Ronnie.cz.
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty