Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Arnold Classic Amateur 2013
- informace pro zájemce o start

Článek vydán 16. 12. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 3732

Stejně jako v uplynulých letech i v roce 2013 se v americkém Columbu ve státě Ohio bude konat Arnold Sports Festival. Ten proběhne ve dnech 28. 2. až 2. 3. 2013, zúčastní se ho na 18.000 sportovců ve 45 sportovních odvětvích. Podrobné informace najdete na www.arnoldsportsfestival.com, propozice pro nás nejdůležitější soutěže Arnold Classic Amateur pak v tomto článku. V případě, že byste se chtěli jako závodníci Arnold Classic Amateur zúčastnit, níže najdete důležité informace.

Přihlášky závodníků na Arnold Classic Amateur musí posílat vždy jen národní federace, tzn. jiný než níže uvedený postup není možný. Všichni zájemci o start musejí nejpozději do 15. ledna 2013 zaslat předběžnou přihlášku e-mailem na adresu sekretariátu SKFČR (sekretariat@skfcr.cz). Následně budou pozváni na sraz všech zájemců, který se bude konat v druhé polovině ledna v Praze a kde proběhne nominace závodníků. V nominační komisi zasednou reprezentační trenéři všech kategorií (tzn. Zdenka Razýmová, Tomáš Bureš a Vladimír Pajič) a předseda Komise vrcholového sportu Vjačeslav Vinogradov. V případě, že by se závodník nominačního srazu nemohl z velmi vážných důvodů zúčastnit, může požádat o výjimku (e-mailem na sekretariát), avšak také nejpozději do 15. ledna 2013.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty