Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nabídka DVD s fotografiemi
pro účastníky kondičních soutěží

Článek vydán 13. 12. 2012 - Informace svazu - zhlédnutí: 2929

Letos na jaře byla poprvé zasílána DVD s fotografiemi všem závodníkům, kteří startovali jak na dorosteneckých a juniorských soutěžích, tak také na kláních mužů, žen i masters. Autorem snímků byl fotograf Ronnie.cz Jaroslav Trnka, DVD obdrželi všichni zájemci zcela zdarma. Stejnou možnost jsme nyní připravili i pro všechny závodníky, kteří startovali na soutěžích kondičních.

Chcete-li tedy, abychom Vám poštou poslali DVD s fotografiemi (na jediném DVD najdete fotografie ze všech čtyř kondičních klání), stačí, když na e-mailovou adresu sekretariat@skfcr.cz pošlete svoji poštovní adresu. Jedinou podmínkou je, aby v této adrese figurovalo přímo jméno závodníka, který se soutěže zúčastnil, případně jméno oddílu nebo jeho předsedy, pod jehož záštitou závodník startoval. Bude-li tato podmínka splněna, bude Vám DVD zasláno, a to opět zdarma.

To však není vše. Všichni startující, kteří zašlou svoji adresu, dostanou navíc také speciální diplom, jak bylo uvedeno v tomto článku!

Všem závodníkům, kteří se kondičních soutěží zúčastnili, děkujeme a věříme, že tyto závody splnily jejich očekávání a že i výše uvedené maličkosti přispějí k tomu, aby pro mnohé nebyly jejich první soutěžní starty ani zdaleka posledními!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty