Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Česká republika má dalšího
nového profesionála IFBB!

Článek vydán 21. 01. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3253

Skvělá zpráva přišla v uplynulých dnech ze španělského Madridu, kde sídlí prezident světové federace IFBB Rafael Santonja – po několika týdnech jednání se zástupci našeho svazu kulturistiky a fitness má Česká republika dalšího nového profesionálního závodníka! Je jím Jan Kubík, vítěz mistrovství Evropy v kulturistice z roku 2005, zároveň i jediný český účastník na Světových hrách 2009.

Možnost startu na profesionálních soutěžích kategorie 212 je pro Honzu Kubíka vrcholem kariéry, sám k tomu pak dodává následující: „Po konzultaci s Tomášem Burešem jakožto mým novým trenérem v profi přípravě jsme došli k mnoha změnám, které budou mít pozitivní vliv na moji další soutěžní dráhu. Pro rok 2013 bych chtěl startovat v New Yorku nebo Chicagu, v Indii a určitě také v Praze na EVL’s Prague Pro. V mých plánech je zcela určitě závodit každý rok na 3 až 4 závodech minimálně dalších pět let, a když nebude problém, i déle. Postup mezi profesionály je pro mě čest a vrchol dvacetileté kariéry a podle toho k tomu hodlám přistupovat.“

Držme tedy novému českému profesionálovi, který v letošním roce oslaví své 40. narozeniny, v jeho přípravě na první profesionální soutěže palce!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty