Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Česká republika má dalšího
nového profesionála IFBB!

Článek vydán 21. 01. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2708

Skvělá zpráva přišla v uplynulých dnech ze španělského Madridu, kde sídlí prezident světové federace IFBB Rafael Santonja – po několika týdnech jednání se zástupci našeho svazu kulturistiky a fitness má Česká republika dalšího nového profesionálního závodníka! Je jím Jan Kubík, vítěz mistrovství Evropy v kulturistice z roku 2005, zároveň i jediný český účastník na Světových hrách 2009.

Možnost startu na profesionálních soutěžích kategorie 212 je pro Honzu Kubíka vrcholem kariéry, sám k tomu pak dodává následující: „Po konzultaci s Tomášem Burešem jakožto mým novým trenérem v profi přípravě jsme došli k mnoha změnám, které budou mít pozitivní vliv na moji další soutěžní dráhu. Pro rok 2013 bych chtěl startovat v New Yorku nebo Chicagu, v Indii a určitě také v Praze na EVL’s Prague Pro. V mých plánech je zcela určitě závodit každý rok na 3 až 4 závodech minimálně dalších pět let, a když nebude problém, i déle. Postup mezi profesionály je pro mě čest a vrchol dvacetileté kariéry a podle toho k tomu hodlám přistupovat.“

Držme tedy novému českému profesionálovi, který v letošním roce oslaví své 40. narozeniny, v jeho přípravě na první profesionální soutěže palce!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty