Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na pobytový kurz
Poradce pro výživu Nutris

Článek vydán 11. 03. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2558

Nutris společně s Fitness institut Vám nabízí akreditovaný kurz Poradce pro výživu pro zisk živnostenského listu s těmi nejlepšími přednášejícími v oboru (Ing. Ivan Mach, Csc., RNDr. Petr Fořt a další). Tento kurz bude poprvé uveden v Brně a to v termínu od 22. do 27. března 2013. Pro všechny členy Svazu kulturistiky a fitness České republiky navíc platí výhodnější ceny!

Akreditovaný kurz poradce pro výživu společnosti Nutris a Aliance výživových poradců je kurzem s certifikátem pro získání živnostenského listu. Vzdělávací kurz je akreditován MŠMT. V akreditovaném kurzu poradce pro výživu Nutris získáte veškeré informace nutné k provozování samostatného výživového poradenství. Zkušení lektoři Vám nabídnou průřez světem zdravé výživy, sestavování jídelníčku a práce s klientem.

Protože je společnost Nutris partnerem Svazu kulturistiky a fitness České republiky, platí pro všechny členy SKFČR na uvedený kurz sleva ve výši 15 %. Tato sleva se vztahuje na všechny členy SKFČR, tzn. jak na aktivní závodníky tak také na řadové členy všech oddílů. Pro uplatnění této slevy je potřeba zaslat vyplněnou přihlášku pro účast na kurzu na e-mailovou adresu sekretariátu SKFČR.

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty