Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na sraz mládeže SKFČR
před jarními soutěžemi

Článek vydán 02. 04. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2837

V neděli 14. dubna se v Praze uskuteční v krásných prostorách rozlehlé posilovny Olympia fitness jednodenní sraz závodníků před jarními mistrovskými soutěžemi Svazu kulturistiky a fitness ČR, který je určený pro závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií. Hlavním cílem celého srazu závodníků bude všechny účastníky seznámit s metodikou závěru kulturistické přípravy, a to od správné metodiky předsoutěžního tréninku, detailního rozboru kulturistické diety a doplňkové výživy z hlediska metabolických účinků jednotlivých skupin suplementů až po vysvětlení správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění. Samozřejmostí bude také teoretická i praktická výuka správného provedení pózingu s mnoha dalšími radami týkajícími se projevu a prezentace na soutěžích.

Celým srazem závodníků budou provázet předseda trenérsko-metodické komise a předseda komise mládeže SKFČR Ing. Lukáš Roubík a státní trenér reprezentace mužů SKFČR a profesionál IFBB Tomáš Bureš. V rámci činnosti trenérsko-metodické komise může navíc letos poprvé vzít na sraz závodníků každý z účastníků i svého trenéra! Kromě nových znalostí obdrží každý z účastníků jako dárek do přípravy balení Amino BCAA Mega Strong od firmy Nutrend.Další informace:

Místo konání: Olympia fitness, Litevská 1174/8, Praha 10

Čas konání: neděle 14. 4. 2013, od 12 do 17 hodin

Kapacita: 20 účastníků z řad mládeže v přípravě na jarní soutěže SKFČR a jejich trenéři

Přihlášky:

Každý ze závodníků se zájmem o účast musí poslat závaznou přihlášku na email lukas.roubik@skfcr.cz do čtvrtka 11. 4. 2013. V přihlášce uveďte celé jméno, plánovanou kategorii i sportovní oddíl, za který budete startovat. Celý sraz pořádá SKFČR pro všechny účastníky zdarma, jedinou podmínkou je plánovaná účast na jarních mistrovských soutěžích SKFČR 2013. Každý z účastníků by si zároveň na sraz neměl zapomenout vzít psací potřeby, kulturistické pózovačky pro nácvik pózingu a oblečení na trénink.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty