Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Pozvánka na sraz mládeže SKFČR
před jarními soutěžemi

Článek vydán 02. 04. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2467

V neděli 14. dubna se v Praze uskuteční v krásných prostorách rozlehlé posilovny Olympia fitness jednodenní sraz závodníků před jarními mistrovskými soutěžemi Svazu kulturistiky a fitness ČR, který je určený pro závodníky dorosteneckých a juniorských kategorií. Hlavním cílem celého srazu závodníků bude všechny účastníky seznámit s metodikou závěru kulturistické přípravy, a to od správné metodiky předsoutěžního tréninku, detailního rozboru kulturistické diety a doplňkové výživy z hlediska metabolických účinků jednotlivých skupin suplementů až po vysvětlení správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění. Samozřejmostí bude také teoretická i praktická výuka správného provedení pózingu s mnoha dalšími radami týkajícími se projevu a prezentace na soutěžích.

Celým srazem závodníků budou provázet předseda trenérsko-metodické komise a předseda komise mládeže SKFČR Ing. Lukáš Roubík a státní trenér reprezentace mužů SKFČR a profesionál IFBB Tomáš Bureš. V rámci činnosti trenérsko-metodické komise může navíc letos poprvé vzít na sraz závodníků každý z účastníků i svého trenéra! Kromě nových znalostí obdrží každý z účastníků jako dárek do přípravy balení Amino BCAA Mega Strong od firmy Nutrend.Další informace:

Místo konání: Olympia fitness, Litevská 1174/8, Praha 10

Čas konání: neděle 14. 4. 2013, od 12 do 17 hodin

Kapacita: 20 účastníků z řad mládeže v přípravě na jarní soutěže SKFČR a jejich trenéři

Přihlášky:

Každý ze závodníků se zájmem o účast musí poslat závaznou přihlášku na email lukas.roubik@skfcr.cz do čtvrtka 11. 4. 2013. V přihlášce uveďte celé jméno, plánovanou kategorii i sportovní oddíl, za který budete startovat. Celý sraz pořádá SKFČR pro všechny účastníky zdarma, jedinou podmínkou je plánovaná účast na jarních mistrovských soutěžích SKFČR 2013. Každý z účastníků by si zároveň na sraz neměl zapomenout vzít psací potřeby, kulturistické pózovačky pro nácvik pózingu a oblečení na trénink.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty