Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Seminář rozhodčích 2013 - ohlédnutí

Článek vydán 31. 03. 2013 - Rozhodčí - zhlédnutí: 2800

V sobotu 30. března 2013 se v brněnském hotelu Sharingham konal seminář rozhodčích Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Seminář uspořádala Komise rozhodčích SKFČR, jednotlivá témata přednášeli Luboš Koumal, Martin Louda, Vjačeslav Vinogradov a Martin Jebas.

Prvním bodem setkání bylo ohlédnutí za rokem 2012 a to jak z pohledu statistiky (kdy na většině soutěží počet závodníků v porovnání s minulými lety nadále stoupá) tak z pohledu hodnocení, kdy byly rozebrány některé nedostatky a sporné situace. Prezentováno bylo také podrobné vyhodnocení úspěšnosti jednotlivých rozhočích. Následovala rozsáhlá informace o změnách Soutěžního řádu a pravidel soutěží SKFČR doplněná diskusí, podrobně byla rozebrána pravidla nové kategorie atletické fitness a změny v pravidlech kategorií fitness a bikiny fitness. Předposledním bodem byla informace o novém mezinárodním modelu hodnocení na soutěžích společně s mezinárodními trendy rozhodování jednotlivých kategorií, seminář pak uzavřela krátká informace o nominacích rozhodčích pro jarní sezónu 2013.

Semináře se zúčastnilo celkem 32 rozhodčích. Nominace rozhodčích pro jarní soutěže bude zveřejněna v nejbližších dnech. Komise rozhodčích také dokončila přípravu podmínek pro nové rozhodčí, které budou zveřejněny v následujícím týdnu. Krátké fotografické ohlédnutí za seminářem najdete níže.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty