Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR žen 2006 - výsledky

Článek vydán 20. 05. 2006 - Výsledky soutěží - zhlédnutí: 7108

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Mistrovství České republiky v kulturistice, bodyfitness a fitness žen
Studio Eskap Čelákovice a KSK Semi Praha
Kulturní centrum Novodvorská Praha, 20. 5. 2006
   
Hlavní rozhodčí: ing. Zdeněk Šaman, Simona Horáková
Sekretář rozhodčích: Jiří Prudil, Věra Částková
Hodnotící rozhodčí: Irena Pokorná, Martin Šembera, Libuše Boháčková, Josef Pitra
  dr. Daniela Stackeová, Jiří Plíva, Helena Plívová, Petr Stach
   
Delegát SKFČR: VV SKFČR
   
Absolutní vítězka: Dagmar PASTERŇÁKOVÁ
   

Kategorie ženy fitness

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. výška sem fin 1 fin 2 celk
1. 27 Dagmar PASTERŇÁKOVÁ TJ Sokol Bystřice n/Pernštejn. 75 164,5 3 6 3 12
2. 30 Lenka BOŘUTOVÁ SK Fitness Ave Přerov 85 155,0 6 4 6 16
3. 39 Renata TICHÁČKOVÁ Sport Centrum Delfín Č. Buděj. 81 175,0 13 8 11 32
4. 38 Lenka LUKAŠÍKOVÁ Big 1 Fitness Brno 82 164,0 10 16 11 37
5. 31 Andrea KRÁLOVÁ SK Fitness Ave Přerov 88 166,0 12 12 13 37
6. 43 Julia MUZHIKOVA O.K. Zbýšov 89 163,0 18 17 18 53
7. 23 Renáta MALIKOVÁ FC Karo Slavia Havířov 66 153,0 21 0 0 *21
                   

Kategorie ženy bodyfitness do 160 cm

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. výška sem fin 1 fin 2 celk
1. 36 Veronika ZIEGLEROVÁ Big 1 Fitness Brno 78 159,0 5 4 5 14
2. 42 Veronika ZUBAČOVÁ Hard Core Gym Frant. Lázně 78 158,0 5 6 5 16
3. 12 Petra ŠÉBLOVÁ Fitness Instructor Kaplice 82 156,0 12 10 11 33
4. 34 Martina DREHER Freesport Brno 73 153,0 12 13 13 38
5. 49 Jitka ZMEŠKALOVÁ Fit Club Nový Jičín 78 16,0 16 17 13 46
6. 17 Jana ŠTĚPÁNKOVÁ SK Přerov 85 159,0 15 15 16 46
7. 35 Marie ŠOTOVÁ FC Karo Slavia Havířov 85 159,0 21 21 0 *42
                   

Kategorie ženy bodyfitness do 164 cm

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. výška sem fin 1 fin 2 celk
1. 1 Eva RUDOLFOVÁ Kentoya Praha 76 164,0 3 3 3 9
2. 6 Markéta ŠABATOVÁ Fitness Evy Šabatové Brno 87 163,0 9 8 8 25
3. 46 Miloslava HOUČKOVÁ Lion Fitness Sokolov 80 163,0 10 10 11 31
4. 18 Jaroslava ADÁMKOVÁ Envirotrend Hodonín 82 161,0 11 11 12 34
5. 7 Šárka HOLÁ Fitness Studio II. Louny 82 162,0 12 13 11 36
6. 38 Dita ŠVAŘÍČKOVÁ Fitness Factory Jihlava 77 164,0 18 18 18 54
                   

Kategorie ženy bodyfitness nad 164 cm

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. výška sem fin 1 fin 2 celk
1. 5 Jitka ŠKRLANTOVÁ Kentoya Praha 75 171,0 3 4 3 10
2. 31 Jiřina ČECHOVÁ Fitness Style Praha 76 169,0 6 5 6 17
3. 44 Jitka PAPEŽOVÁ Factory Duchcov 86 165,0 11 12 10 33
4. 2 Kristina MICHALČÍKOVÁ SK Quatro Fitness Ostrava 78 174,0 12 10 11 33
5. 33 Gabriela PSOTOVÁ Fitness Station Praha 72 174,0 14 15 15 44
6. 14 Olga NEHASILOVÁ Physic Gym Děčín 79 167,0 18 17 18 53
7. 15 Klára SANSEVIČOVÁ Freesport Brno 80 173,0 21 21 0 *42
                   

Kategorie kulturistika ženy

p. st.č. jméno a příjmení klub, fitcentrum, TJ nar. váha sem fin celk
1. 29 Brigita BOLŠICHINOVÁ FC Flóra Litvínov 60 63,8 3 3 6
2. 19 Klára DVOŘÁKOVÁ Arena Roudnice n/Labem 78 63,7 6 6 12
3. 50 Renata HRONOVÁ Sport FC Brandýs n/Labem 86 62,7 11 10 21
4. 8 Jaroslava VAŠÍČKOVÁ Twister Fitness Ostrava 77 55,1 10 11 21
5. 1 Ludmila ČÍŽOVÁ BBC Fitness Praha 75 64,0 15 15 30
6. 27 Kamila ŠMÍDMAJEROVÁ FC Dragon Ostrava 75 59,9 18 18 36
7. 13 Monika ŠLOSROVÁ M Club Roudnice n/Labem 67 71,3 21 0 *21
8. 23 Renáta MALIKOVÁ FC Karo Slavia Havířov 66 42,7 24 0 *24
                 
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty