Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nástřiky soutěžní barvou
Pro Tan

Článek vydán 12. 10. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 13921

Chystáte-li se zúčastnit jako závodníci soutěží, kde bude k dispozici nástřik soutěžními barvami Pro Tan (seznam soutěží zde), níže najdete kompletní informace o těchto soutěžních barvách, cenách nástřiků i všem potřebném, co je vhodné před soutěží udělat, aby byl výsledný dojem co nejlepší. Autorem následujícího textu je Team Pro Tan Czech, který je oficiálním partnerem Svazu kulturistiky a fitness České republiky.


Nepřehlédněte také: 10 kroků pro úspěšný start na soutěži


O Pro Tan…

Pro Tan ® je posledních 30 let absolutní světovou jedničkou na trhu profesionálních soutěžních opalovacích prostředků. Naše produkty jsou zárukou toho nejspolehlivějšího, přirozeně vypadajícího opálení pro soutěžící v kategoriích Bikini Fitness, Physique, Bodybuilder a všech ostatních. Pro Tan ® poskytuje tu nejvyšší kvalitu péče o pleť a díky speciálně vyvinutým recepturám vám pomůže stát se #1.

Vše začalo v roce 1985 produktem Original Muscle Up ® - profesionální olej určený pro pózování pro muže a ženy – společně s několika produkty péče o pleť pro sportovce. Změna přišla v roce 1987, kdy Pro Tan ® uvedl na trh barvu Instant Competition Color. Od té doby se společnost Pro Tan ® zúčastnila více než 2000 kulturistických soutěží a stala se symbolem pro nejdůvěryhodnější soutěžní barvu a oficiálním produktem pro IFBB a NPC.

Všechny receptury Pro Tan ® jsou ztělesněním Pro Tan filozofie: s tělem sportovců pracujeme co nejjemněji, zacházíme s jejich pokožkou jako s malířským plátnem, tónujeme pokožku tak, aby odrážela jejich individualitu a zároveň odhalila každý vyrýsovaný detail.

Společnost Pro Tan ® používá ty nejnovější a nejlepší ingredience a opalovací technologie, aby zaručila perfektní barvu pokožky.

Za celý tým Pro Tan ® bychom chtěli každému z vás poděkovat za možnost stát se součástí vašeho úspěchu.

Příprava pokožky před nástřikem

Aby se předešlo nekvalitnímu nánosu barvy a různým „čmouhám“ je potřeba několik dní před soutěží kůži připravovat.

Odstraněné chlupů můžete provést strojkem, nebo ještě rychleji během několika minut pomocí našeho produktu Hair Away. Postupujte dle návodu u produktu na našem webu. Nedoporučujeme depilaci voskem, protože naruší vrchní strukturu kůže a může způsobit problémy při nástřiku.

Pak následuje peeling – vyhlazení a odstranění odumřelých částí a také odmaštění a vyrovnání pH. Použijte Get Buffed. Postupujte dle návodu u produktu na našem webu.

Po poslední sprše před soutěží nepoužívejte žádný deodorant, antiperspirant, ani 2-3 dny před tím pleťové mléko, protože pak barva nedrží a může „zflekatět“.

Jak objednat nástřik Pro Tan?

Seznam soutěží, kde budou nástřiky Pro Tan dostupné, najdete zde.

Na našem webu www.protanczech.cz si vyberte prosím soutěž, které se budete účastnit a služby, které budete požadovat. Čas aplikace bude určen podle množství zájemců. U menších soutěží postupujeme v den nástřiku dle pořadí jednotlivých kategorií, u větších několikadenních mezinárodních soutěží dle konkrétního itineráře dle přání soutěžících. Další informace obdržíte od členů našeho týmu nebo je sdělujeme na Facebookových stránkách Pro Tan Czech či ve skupině.

Možnost online registrace končí většinou den před soutěží, ale v každém případě se vám pokusíme vyjít vstříc až do poslední chvíle. Platba probíhá většinou až na samotné soutěži. Na přání a v případě objednání permanentek může probíhat i fakturačně.

Zrušení objednávky musí být provedeno nejpozději 24 hodin předem, ale akceptujeme i v den soutěže na místě. Pokud potřebujete udělat jakékoli změny, či máte jakékoliv přání kontaktujte nás prostřednictvím mailu info@protanczech.cz nebo volejte na číslo +420 704 596 504 co nejrychleji, nejpozději 24 hodin předem.

Aplikace barvy na soutěžích

Pro Tan® nabízí profesionální služby aplikace barvy pomocí technologie airbrush na soutěžích. Pro Tan® je oficiální společností pro IFBB a účastní se i všech mezinárodních soutěží.

Počet aplikací, které potřebujete, závisí na přirozeném odstínu vaší pleti, schopnosti vaší pokožky barvu absorbovat a samozřejmě na tom, jak tmavý odstín si přejete. Běžně potřebují soutěžící v kategoriích bikini, bodyfitness, fitness, physique se světlou či středně světlou pokožkou 2 aplikace. Pro kulturisty pak doporučujeme aplikaci 3 vrstev. Nedoporučujeme aplikaci více než 2 vrstev během jednoho dne.

Ceník nástřiků

  • Kompletní servis (2 vrstvy + olej nebo vaskulizér + bikinibite + korekce) 2000 Kč
  • 1 vrstva + olej + korekce 1500 Kč
  • Aplikace pouze oleje 400 Kč

Na mezinárodních soutěžích se ceny mohou lišit a Pro Tan Cech si vyhrazuje v případě potřeby právo na každé mezinárodní soutěži si upravovat ceny individuálně. Ceny budou zveřejněné v rámci objednávání na jednotlivé soutěže.

Ohledně Make Upu a Hair Stylingu sledujte prosím naše facebookové stránky Pro Tan Czech, kde obdržíte ohledně těchto našich externích služeb vždy aktuální informace.

Pokud si nejste jistí, tak se poraďte s naším zkušeným personálem, kteří vám s jistotou poradí jaké řešení bude pro vás to nejlepší.

Organizace nástřiků

Předobjednaní soutěžící mají přednost v pořadí své kategorie, jinak nástřiky se zpravidla uskuteční v kategorii podle příchodu. V případě časové tísně na soutěži bereme zřetel striktně na pořadí jednotlivých kategorií.

Veškeré informace co se týče našich produktů, jejich objednání či objednání nástřiků najdete na našem webu www.protanczech.cz nebo aktuální informace na FB Pro Tan Czech či ve skupině.

Těší se na vás Team Pro Tan Czech!

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty