Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2018 - výsledky (II.)

Článek vydán 22. 04. 2018 - Informace svazu - zhlédnutí: 2076

Přinášíme Vám kompletní výsledky z nedělní části dvoudenní vrcholné soutěže jarní sezóny Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2018 konané v sobotu 21. a v neděli 22. dubna na Výstavišti Lysá nad Labem.


SOBOTA | NEDĚLE


Physique žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 100 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 160,0 5 5 10 15
2. 70 Romana Renzová Gold Team Karviná 1977 168,0 8 7 14 21
3. 90 Dana Temlová Fitness Factory Jihlava 1977 161,0 8 12 16 28
4. 72 Jitka Vorlová Fitness Centrum Aura Plzeň 1993 166,0 9 8 20 28


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 58 Arleta Krausová Xfitness Praha 1980 159,5 3 3 6
2. 138 Marcela Veselá Extrifit Club 1991 157,0 9 6 15
3. 96 Renata Jevická Března Fitness Club Česká Lípa 1983 154,0 8 9 17
4. 83 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 162,0 15 13 28
5. 88 Tatiana Naddennaia Fitness Mania Gym Kladno 1984 161,5 13 15 28
6. 126 Karolína Hájková Profi Fitness Eva Plzeň 1990 161,0 14 16 30
7. 118 Nikola Štaiglová Fitness Club Fila Litomyšl 1991 152,0 21 - 21

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 24 Gabriela Linhartová Yamamoto Czech 1994 166,0 4 3 7
2. 33 Jana Cocherová Fitness při CVČ Most 1981 167,0 7 6 13
3. 95 Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava 1978 177,0 7 8 15
4. 104 Eliška Smejkalová BBC Praha 1990 168,5 12 12 24
5. 112 Petra Kuncová GymFit Krupka 1987 172,0 19 15 34
6. 136 Michaela Svobodová Extrifit Club 1981 167,5 20 17 37
7. 10 Jitka Šipošová Oddíl sil. trojboje a kultur. - TJ Turnov 1988 171,0 20 - 20
8. 46 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996 168,0 23 - 23
9. 64 Ida Tvarůžková Fitness Gym Vrábel 1985 165,5 24 - 24
10. 84 Veronika Olejárová Kubík fitness Ostrava 1991 170,0 25 - 25

Bodyfitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 58 Arleta Krausová Xfitness Praha 1980 159,5 4 3 7
2. 33 Jana Cocherová Fitness při CVČ Most 1981 167,0 8 7 15
3. 95 Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava 1978 177,0 8 8 16
4. 96 Renata Jevická Března Fitness Club Česká Lípa 1983 154,0 11 11 22
5. 83 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 162,0 16 15 31
6. 136 Michaela Svobodová Extrifit Club 1981 167,5 16 18 34
7. 122 Andrea Jančíková Target Team 1975 156,5 21 - 21
8. 3 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 168,5 24 - 24
9. 53 Lucie Janů Infinity Fitness Český Brod 1976 170,0 29 - 29
10. 117 Petra Gallerachová Fujerová Joe Fit Děčín 1980 160,0 30 - 30
11. 11 Kamila Přívarová Fitcentrum Gym Ostrava 1975 159,5 31 - 31
12. 139 Lenka Suchopárová Xfitness Praha 1977 165,0 36 - 36

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 58 Arleta Krausová Xfitness Praha 1980 159,5


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 125 Veronika Svobodová Fitness při CVČ Most 1989 158,0 3 3 6
2. 5 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov 1996 157,0 6 9 15
3. 129 Dita Láblerová Tom „S“ Gym Děčín 1996 156,5 11 8 19
4. 80 Jana Brašničková Extrifit Club 1991 156,0 11 11 22
5. 8 Sabina Doležalová Yamamoto Czech 1997 157,0 17 16 33
6. 54 Adéla Krechlerová Target Team 1996 155,0 17 17 34
7. 113 Jessica Šimková Fit Park Ostrava 2001 155,0 20 - 20
8. 69 Helena Jenisová Extrifit Club 1984 156,5 26 - 26
9. 7 Veronika Kossková Eagle Fitness 1993 157,0 27 - 27
10. 75 Šárka Poláková Wolfberry Team 1991 157,0 30 - 30
11. 22 Pavla Knapová Delta Fitness Praha 1988 158,5 30 - 30
12. 128 Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc 1978 155,0 32 - 32

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Michaela Líbalová Bikini Angels Praha 1996 165,0 5 6 11
2. 42 Anna Totska T&M Olympia Fitness Praha 1999 162,0 10 9 19
3. 12 Tereza Šeráková Eagle Fitness 1998 162,5 12 9 21
4. 143 Viktoria Babíková Target Team 2002 164,0 11 11 22
5. 65 Veronika Kožíková Simply Fitness Ostrava 1989 164,0 13 16 29
6. 71 Kateřina Koláčková Wolfberry Team 1992 165,0 17 13 30
7. 44 Veronika Wagnerová Fitness Slunce Tábor 1998 165,0 20 - 20
8. 93 Hana Marková MD Fitness Lanškroun 1979 162,0 25 - 25
9. 110 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,5 27 - 27
10. 63 Zuzana Chomová Yamamoto Czech 1988 165,0 29 - 29
11. 31 Markéta Pítrová Caesar Fitness Nový Jičín 1992 161,5 31 - 31

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 68 Olexandra Voronina Fitness Victory 1994 168,0 3 4 7
2. 20 Veronika Zemanová Target Team 1990 169,5 6 6 12
3. 135 Andrea Moleková Xfitness Praha 1985 166,0 7 6 13
4. 87 Dominika Holušová FC KARO Slavia Havířov 1998 168,0 17 13 30
5. 99 Lucie Procházková TJ Spartak Uherský Brod 1984 167,0 16 14 30
6. 76 Marie Sázelová T&M Olympia Fitness Praha 1991 167,5 17 18 35
7. 79 Michaela Šandorová Fit klub Ludvík 1991 166,0 20 - 20
8. 15 Katarína Halagovcová Target Team 1997 167,5 21 - 21
9. 4 Magdaléna Vrágová Extrifit Club 1996 170,0 28 - 28
10. 66 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 168,0 29 - 29

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 145 Kristýna Darmovzalová Fitness Institut Klub 1993 172,0 7 6 13
2. 29 Jacqueline Figová Bikini Angels Praha 1993 176,0 7 8 15
3. 25 Barbora Hudcová Fitness Factory Jihlava 1995 171,0 10 10 20
4. 28 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 176,0 12 12 24
5. 62 Tereza Nosková Hammer Strength Fitness 1992 175,0 12 15 27
6. 97 Klára Šturmová Pajič Trainings 1990 175,0 17 18 35
7. 67 Kristýna Berná Turek Team 1997 179,0 21 - 21
8. 102 Zuzana Černochová Target Team 1993 180,5 26 - 26
9. 86 Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 170,5 26 - 26
10. 134 Veronika Müllerová FirstStep Fitness Praha 1985 174,0 30 - 30
11. 142 Jana Přikrylová Fitcentrum Radim Mičulka 1989 173,0 32 - 32

Bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 47 Gabriela Erbenová Extrifit Club 1978 161,5 5 3 8
2. 93 Hana Marková MD Fitness Lanškroun 1979 162,0 6 7 13
3. 26 Marcela Kotková T&M Olympia Fitness Praha 1978 166,0 8 8 16
4. 128 Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc 1978 155,0 12 12 24
5. 85 Miriam Sudková Fitness Hulk Plzeň 1975 166,5 16 15 31
6. 66 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 168,0 19 18 37
7. 50 Alena Neffová MD Fitness Lanškroun 1977 174,0 22 - 22
8. 48 Jana Žitná Fitness při CVČ Most 1979 157,5 24 - 24
9. 51 Kateřina Kosková Fitness team Ronnie.cz 1973 174,0 25 - 25
10. 40 Zdeňka Drtinová Fitness team Ronnie.cz 1972 166,0 30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 68 Olexandra Voronina Fitness Victory 1994 168,0


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 173,0 3 3 6
2. 141 Lukáš Červený Marvel Gym Mladá Boleslav 1989 170,0 6 6 12
3. 52 Daniel Gruber SF7 Team 1994 173,0 10 11 21
4. 130 Tomáš Topolančin Pepe Lopez Gym Chomutov 1991 172,5 14 12 26
5. 92 Svyatoslav Konyk SF7 Team 1993 172,0 13 13 26
6. 89 Marek Šafář Xfitness Praha 1990 169,0 18 18 36
7. 23 Rostislav Souček BBK Fitness Sokol Znojmo 1988 172,0 20 - 20
8. 36 Vladislav Zatloukal SF7 Team 1986 170,0 21 - 21
9. 74 Vít Režný Hard Core Gym Františkovy Lázně 1992 174,0 27 - 27

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 106 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 6 6 12
2. 111 Luboš Kořenovský Mišmaš Fitness Brno 1990 175,0 6 8 14
3. 140 Matěj Belička Fit Tide Club Praha 1994 176,0 12 9 21
4. 18 Jiří Kubeš Pepe Lopez Gym Chomutov 1988 177,5 12 13 25
5. 91 Tomáš Slavětínský Factory Pro Praha 1992 176,5 13 14 27
6. 27 Dominik Kytlica Kubík fitness Ostrava 1997 178,0 15 15 30
7. 131 Tomáš Weiss Extrifit Club 1992 175,0 19 - 19
8. 98 Jakub Vavrys Fitness Gym Vrábel 1994 176,0 24 - 24
9. 146 Lukáš Witosz Morava Gym Orlová 1987 174,5 28 - 28
10. 108 Jiří Bárta MD Fitness Lanškroun 1987 174,5 28 - 28

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 107 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 3 3 6
2. 9 Jan Tyrk Profi Fitness Eva Plzeň 1993 179,0 8 8 16
3. 103 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 180,0 8 8 16
4. 77 Lukáš Sládek Spinning & Fitness Brno 1994 180,5 15 12 27
5. 94 Blažej Kožár Kubík fitness Ostrava 1994 181,0 13 14 27
6. 81 Jaroslav Vrzáček SF7 Team 1989 179,0 20 18 38
7. 121 Petr Kaiser Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1994 179,0 21 - 21
8. 45 Šimon Kutnar MD Fitness Lanškroun 1994 181,0 24 - 24
9. 119 Lukáš Chrascina Fitness AVE Přerov 1996 180,0 25 - 25
10. 19 Tomáš Brabec Fitness club Jařest 1993 179,0 26 - 26

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 101 Jakub Veselý Remi Sport Prostějov 1987 184,0 5 5 10
2. 1 Radek Kuba TJ Valašské Meziříčí 1994 186,0 7 5 12
3. 57 Josef Ptáčník Fitness VAF Milovice 1991 187,0 9 9 18
4. 144 Martin Buchta Obořil Elite Team 1991 183,0 10 9 19
5. 37 David Veselý Eagle Fitness 1994 186,5 16 15 31
6. 59 Marek Kinčl Muscle Factory Březnice 1990 186,5 21 18 39
7. 61 Antonín Moravec Golem´s Gym Kutná Hora 1995 184,5 21 - 21
8. 120 Filip Kroček Armal Gym Praha 1998 185,5 22 - 22
9. 55 Libor Kratochvíl BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 183,0 28 - 28
10. 124 Martin Héža SF7 Team 1991 185,0 29 - 29

Physique mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 56 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976 180,0 3 3 6
2. 6 Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha 1971 177,0 6 6 12
3. 41 Michal Kubín Strongman Czech Republic 1978 174,5 9 10 19
4. 60 Marcel Brožek Pajič Trainings 1972 174,0 9 11 20
5. 78 Jan Černý Hammer Strength Fitness 1977 175,5 15 15 30

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 107 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0


Kulturistika smíšených párů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Karel Slavík Března Fitness Club Česká Lípa 5 3 10 13
Renata Jevická
2. 82 Jan Vašek Extrifit Club 4 6 8 14
Marcela Veselá


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2018 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty