Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Adresář oddílů a klubů

Databáze oddílů a klubů

Řadit podle: názvu | města

název oddíluměstostatutární zástupce
1Fitness Club A+A AlbrechticeAlbrechtice u Česk..Alan Vaculík
2Fitness Club Pohoda BenešovBenešovIvo Seidenglanc
3Pulse Czech RepublicBenešovJosef Krampera
4TJ Lokomotiva BerounBerounRoman Adamecký
5Koukolík František - fitcentrum BílinaBílinaFrantišek Koukolík
6Oddíl kulturistiky ASK BlanskoBlanskoMartin Šumbera
7Sportovní klub FenStarBlanskoJean-Marc Schuttrumpf
8Fitnesscentrum Šembi BohumínBohumínMartin Šembera
9Fit Darja BohumínBohumínLadislav Káňa, Darina Káňová
10Oddíl kulturistiky Tělovýchovná jednota BohumínBohumínVilém Žák, Mgr.
11Centrum zdraví BohuňoviceBohuňoviceBc. Tomáš Vychodil
12Mates Gym BolaticeBolaticeVlastimil Matýsek
13Fitnesstudio Jumi BolaticeBolaticeRadim Dembek
14Fitness klub Jiří Plíva Brandýs nad LabemBrandýs nad LabemJiří Plíva
15Sport fitcentrum Brandýs nad LabemBrandýs nad LabemSlávka Tesařová
16Muscle Factory BřezniceBřezniceZbyněk Ceradský
17TJ BřidličnáBřidličnáMiroslav Glacner, Ing.
18SK Moog BrnoBrnoLuboš Koumal
19Wolfberry TeamBrnoJan Stoklásek, Mgr., Jan Vejdovský
20FC Hotel International BrnoBrnoRadim Bartoněk, JUDr.
21InCore Fitness BrnoBrnoIvo Němec
22SIWI Fitness BrnoBrnoLukáš Siwek
23Mišmaš Fitness BrnoBrnoIng. Jana Písaříková
24AZ FITNESS BrnoBrnoJiří Pezlar
25Valc Active Fitness BrnoBrnoPetr Sedlák
26Factory Fitness BystrcBrnoPavel Černohorský
27Slavík Fitness BrnoBrnoJan Slavík
28Hulk Gym BrnoBrnoDalibor Hájek
29Fitness Institut KlubBrnoMgr. Jan Caha, Bc. Ondřej Fiala
30Afit BrnoBrnoBc. Jaroslav Holánek
31Fitness studio MinaříkBrnoLibor Minařík, MVDr.
32SK HsportBrnoMartin Huněk
33Gym Blue SunBrnoAnton Ničovský, Karel Svítil
34Fit centrum ČástkováBrnoVěra Částková
35Fitness 3000BrnoJosef Remenár
36TJ Tesla BrnoBrnoJan Král, Dr.
37Spinning & Fitness BrnoBrnoBořivoj Drastich
38K. k. Real SpektrumBrnoFrantišek Kokna
39Fitko KameňákBrnoLibor Pomykacz
40Fitness Evy ŠabatovéBrnoEva Šabatová
41TJ Holásky BrnoBrnoZdeněk Gehringer
42MD-Posilovna BrnoBrnoMartina Dreher
43Fitness BobycentrumBrnoVeronika Zieglerová
44Big1One FitnessBrnoSylva Vajčnerová
45Oddíl kulturistiky TJ Slavoj BruntálBruntálKamil Janík
46Šali Team BruntálBruntálPavel Šalitroš
47Fitness club Academie VysočinaBystřice nad Pernš..Pavel Dostál
48TJ Sokol Bystřice nad PernštejnemBystřice nad Pernš..Miroslav Korbička
49TJ Bystřice pod Hostýnem Zekon KlubBystřice pod Hostý..Zdeněk Krutil
50Sportcentrum ChebChebJana a Jaroslav Stöckelovi
51Fitness club JařestChebJosef Starý, Ing.
52Better FitnessChebKlára Šturmová
53TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistikyChomutovIng. Marek Herčzík Ph.D.
54Fitness studio VěraChomutovVěra Brchlová
55Pepe Lopez Gym ChomutovChomutovRadek Krásl
56Fitness studio TP ChotěbořChotěbořTomáš Pešek
57AC Čáslav, CST Atlantic ČáslavČáslavPavel Cháma, DiS.
58Eskap ČelákoviceČelákoviceRoman Karbula
59Fit centrum D & KČervený KostelecDavid Klemeš
60Fitcentrum Jaroslav DiblíkČervený KostelecJaroslav Diblík
61Března Fitness Club Česká LípaČeská LípaPetr Března
62Cardio Fitness ČS Česká LípaČeská LípaRadek Procházka
63Fitness & Gym (J. D. Gym, s. r. o.)Česká LípaMartin Gabriel, Ing.
64Oddíl kulturistiky TJ Lokomotiva Česká TřebováČeská TřebováČestmír Rypka
65In Core fitness ČTČeská TřebováMichaela Němcová
66TJ Sokol České BudějoviceČeské Budějovice
67Sportcentrum DelfínČeské BudějoviceRadim Šupka
68BcrossGym České BudějoviceČeské BudějoviceVáclav Mráz
69V.I.P. Gym České BudějoviceČeské BudějoviceEva Horňáková
70Fitnesscentrum PouzarČeské BudějoviceJaroslav Pouzar
71Infinity Fitness Český BrodČeský BrodBc. Veronika Hrázská, DiS.
72Fitness studio Český KrumlovČeský KrumlovRadomil Kvapil
73Bohemia Fitness Club Český KrumlovČeský KrumlovKarel Bednařík
74Profi Fitness JurysČeský TěšínJiří Jedzok
75Fitness AquapalaceČestliceMartin Šetelík
76Sportcentrum DěčínDěčínJosef Semrád
77TJ Slavoj DěčínDěčínJosef Jána
78Fitnesscentrum DunaDěčínRenata Richterová
79Joe Fit DěčínDěčínMUDr. Václav Pazdera
80Tom „S“ Gym DěčínDěčínTomáš Trojan
81The Queen ClubDobřichoviceMgr. Tamara Jiříková
82Fitnesscentrum DobříšDobříšMilan Suchý
83Fitnesscentrum Šembi Dolní LutyněDolní LutyněMartin Šembera
84Studio Klára Dolní LutyněDolní LutyněMartin Šembera
85Hard Core Gym Františkovy LázněFrantiškovy LázněVítězslav Janda
86Fitcentrum Radim MičulkaFrenštát pod Radho..Radim Mičulka
87Sport Relax Fit ClubFrýdek MístekJaroslav Brillant, RNDr.
88SKKF Kalokagathic F-MFrýdek MístekJakub Sacký
89FM City Club Frýdek MístekFrýdek-MístekLukáš Palička
90Oddíl kulturistiky TJ FerrumFrýdlant n. O.Jiří Pěgřím
91Posilovna FrýdlantFrýdlant v ČecháchVlastislav Vlk, DiS.
92FC KARO Slavia HavířovHavířovKamil Marťák
93ISŠ Fit klub HavířovHavířovJan Veit
94FIT-GYM HavířovHavířovBc. Dalibor Klimša
95SK Luna Fitness HavířovHavířovMichaela Kohutová
96Fit HB Havlíčkův BrodHavlíčkův BrodBc. David Pešek
97Fitness „Mina“ HejniceHejniceDagmar Návesníková
98SK Správní chlapi HlučínHlučínRonald Uvíra
99Oddíl kulturistiky TJ Spartak HlukHlukDominik Rišian
100Fitness Bobo HodoniceHodoniceBohumil Běhavka
101TS Graceful HodonínHodonínNikol Kordulová
102Oddíl kulturistiky SKP HolešovHolešovIvan Foitl, Mgr.
103Max Power Gym HolýšovHolýšovZuzana Kodaiová
104Body Architects Centrum HořiceHořiceBohuslava Lhotová
105City Fitness Centrum HořiceHořiceRoman Sklenář
106Atlas Club HořoviceHořoviceKamil Merhout
107Bizon Oneground GymHradec KrálovéJiří Kendzierski
108Body Fit Club Hradec KrálovéHradec KrálovéJan Smejkal, Ing.
109Fitcentrum J. V. ClubHradec KrálovéJiří Vondráček
110P. B. Fit klub FitlandHradec KrálovéPavel Brát
111SKK Hrádek nad NisouHrádek nad NisouJaroslav Poláček, Mgr.
112Fitcentrum Čáp HronovHronovZdislav Čáp
113Fitness Centrum FithamJablonec nad NisouJosef Obršlík
114Fitness CorsoJablonec nad NisouJaroslav Hlava
115SK Sportaktiv Jablonec nad NisouJablonec nad NisouPetros Kalpakcis
116TJ Sokol Jablůnka PržnoJablůnkaSilvie Procházková
117Hop´s Fitness Gym JaroměřJaroměřMartin Hop
118SPORT JavorníkJavorníkIng. Tomáš Nemeškal
119Bora Elite JeseniceJeseniceJan Neumann
120FitkoučJesenice - OsniceIng. Petra Schäferová
121AKV JeseniceJesenice u PrahyMUDr. František Zámola
122Studio Ella - Špička fitness JeseniceJesenice u PrahyLadislav Špička, Milan Dědek
123TJ JeseníkJeseníkZdeněk Kužílek
124Fitness Aris JičínJičínJaroslav Hlava
125Bastard´s Gym JičínJičínDavid Frýba
126Posilovna SA JičínJičínSvatoslav Jiřič
127Power Gym JihlavaJihlavaTadeáš Kronovetr
128Fitness Factory JihlavaJihlavaJana Paulátová, Věra Mikulcová
129Topič Team JihlavaJihlavaLukáš Topinka
130Fitpeople JihlavaJihlavaAnna Horňáková
131Matrix Club JihlavaJihlavaKamil Pometlo
132Fitcentrum MerkurJindřichův HradecPetr Musil
133SK Sport Gym Jindřichův HradecJindřichův HradecPetr Musil
134RT Sport Fitness JirkovJirkovKristina Wittmannová
135Fitness Sport Club KadaňKadaňKarel Jungwirth
136SK J+M KadaňKadaňJaroslav Wožniak
137Fitness Tým P&K Gym 78 KadaňKadaňKateřina Měřínská
138Fitness Instructor KapliceKapliceRoman Kaucký
139Cappa-gym KapliceKaplicePetr Bouda
140Fitness Club Luky Karlovy VaryKarlovy VaryRobert Lukáš
141Sportcentrum Imperial Karlovy VaryKarlovy VaryIng. Jiří Milský, Ing. Alexander Rebjonok
142Sportstudio Prima Karlovy VaryKarlovy VaryPetr Weinlich
143Sportovní klub policie Hvězda Karlovy VaryKarlovy VaryMichal Lazorčík
144Fitcentrum ArenaKarvináJaromír Kotásek
145Gold Team KarvináKarvináPatrik Jablonski
146Fitness RingKarvináRadim Volák
147Kovona KarvináKarvináWieslaw Ciahotny
148Fit Club Energy KdyněKdyněIlona Mašková
149Fit Club Mega Pro a Profi WellnessKladnoRoman Dufek
150RR Sport KladnoKladnoPetr Kalivoda
151Profi Wellness KladnoKladnoRoman Dufek
152Fit EffectKladnoIng. Kateřina Kulštrunk
153Stan´s Gym KladnoKladnoPavel Havel
154Fitness Mania Gym KladnoKladnoIurii Shcherbakov
155Dream Body Fitness KladnoKladnoPavel Fechtner
156Gym 2000 KladnoKladnoRadek Tauš
157Posilovna RozdělovKladnoKlára Procházková
158Sport klub Totzi Klášterec nad OhříKlášterec nad OhříJan Böhm
159Fit klub KobeřiceKobeřiceMiroslav Moravec
160JBI Sport fit studio KolínKolínIvana Krejčíková
161Fitness club TJ Agro KolínKolínČeněk Hrabal
162Fit klub Ivka KomárovKomárovIvana Horká, Mgr.
163Spal Strength gym KopřivniceKopřivniceLuděk Vymětal
164StarFit KopřivniceKopřivniceVáclav Varaďa
165Fitko Sport Relax KopřivniceKopřivniceRadim Jelič
166Urtica KopřivniceKopřivniceZdeněk Šíbl, Ing.
167TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černý..Jan Lippert
168City Flex Gym Kralupy nad VltavouKralupy nad VltavouPavel Fanta
169Diamond Gym Fitness ClubKralupy nad VltavouMilan Hanousek
170Sportovní akademie P&M Petry KadlecovéKralupy nad VltavouPetra Kadlecová
171Fitness Centrum JalexKrnovJaroslav Mlček
172No Limits KrnovKrnovIng. Grigorios Akritidis
173Power - Gym KrnovKrnovRémy Krayzel
174KSK Jalex Team KrnovKrnovJaroslav Mlček
175SK Morava KroměřížKroměřížRobert Komiš
176Yamamoto CzechKroměřížBc. Zdeněk Bečka
177Atomy Sport-club KroměřížKroměřížDavid Kolman
178Relax Fit Centrum KroměřížKroměřížRobert Komiš
179Extreme Fitness KroměřížKroměřížMarie Mikšová
180GymFit KrupkaKrupkaMichael Horský
181Kulturistika KunoviceKunoviceJosef Hráček
182SKP Olympia OKST Kutná HoraKutná HoraPetr Damek, Ing.
183Golem´s Gym Kutná HoraKutná HoraPetr Richtár
184Fitness centrum Kutná HoraKutná HoraJiří Dejmal
185Irongym KyjovKyjovPavel Forman
186Fitness Ravell KyjovKyjovMartin Novotný
187Kulturistika a bikiny fitness LanškrounLanškrounLadislav Thun
188MD Fitness LanškrounLanškrounMartin Dajč
189TJ Sokol LanžhotLanžhotAntonín Hostina
190GG TJ Sokol Lázně BělohradLázně BělohradFilip Simon
191TJ Moravan LedniceLedniceIng. Kamil Kasala
192Obořil Elite TeamLedniceMilan Obořil
193Oddíl kulturistiky TJ Spartak OEZ LetohradLetohradMiroslav Novák
194Fit Club Wendy LiběchovLiběchovSlavomír Titěra
195Dee Gym LiberecLiberecDavid Blajer
196Power fitness LiberecLiberecMichaela Rydvalová
197Wellness Club LiberecLiberecPavel Vojaček
198Mixgym Fitness LiberecLiberecJan Vašek
199Fitness U Pešků LiberecLiberecJaroslav Sokol
200Extrifit ClubLiberecPavel Vacek
201Bodyflex Fitness LitoměřiceLitoměřiceJiří Borkovec
202Fitness Beseda LitoměřiceLitoměřiceMartin Suchý
203TJ Slavoj LitoměřiceLitoměřiceMartin Suchý
204Fitcentrum Golem LitoměřiceLitoměřiceMarek Petržílek, Petr Muzika
205Fitness Club Fila LitomyšlLitomyšlPetr Fila
206TJ Tatran Lomnice nad LužnicíLomnice nad LužnicíKarel Hes, Mgr., Karel Zvánovec
207Fitness Ason Lomnice nad PopelkouLomnice nad PopelkouJaroslav Hlava
208Fitness Studio LounyLounyJitka Hofmannová
209Fitness centrum - Hala LužiceLužiceZdeňka Veselá
210All Stars fitness tým LužiceLužiceKateřina Knápková
211Sport Studio Sandow Mariánské LázněMariánské LázněLuděk Nosek, PhDr.
212TJ Sandow Mariánské LázněMariánské LázněRadek Libenský
213Fitness 2000 Mariánské LázněMariánské LázněVladimír Černý
214SK Fitness Siesta MělníkMělníkJiří Olšák
215Empire FitnessMělníkLucie Fridrichovská
216TJ Baník MeziboříMeziboříJiří Janda
217Klub kulturistiky MilevskoMilevskoPetr Břicháček
218Fitness VAF MiloviceMiloviceFrantišek Vágner
219Marvel Gym Mladá BoleslavMladá BoleslavPavel Lepič
220Eurofitness Mladá BoleslavMladá BoleslavLenka Žaludová
221Black Widow Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavHana Chlíbková
222Dream Gym Mladá BoleslavMladá BoleslavRoman Maršálek
223PERSO-MB Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavZdeněk Štika
224Fajn Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavRenáta Hlistová
225Slovan Moravská TřebováMoravská TřebováJiří Zemánek
226Metal Gym Moravská TřebováMoravská TřebováPavel Kasal
227M. M. H. Gym Moravské BudějoviceMoravské BudějoviceMarcel Hájek
228Fitness MB Moravské BudějoviceMoravské BudějoviceMUDr. Iveta Dvořáková
229Fitness při CVČ MostMostMartin Novotný
230TJ Sokol Mosty u JablunkovaMosty u JablunkovaJosef Szotkowski
231Fitness Studio NávsíNávsíJakub Sikora
232Sport centrum Topas NeratoviceNeratoviceJitka Čtvrtečková
233Sportovní centrum NMnMNové Město nad Met..Gabriela Dufková
234Pro Nutrition Czech TeamNové Město nad Met..Libor Voborník
235TJ Jiskra Nový BorNový BorVladislav Steckmeier
236TJ Jiskra Nový BydžovNový BydžovKarel Hronek, PaedDr.
237Fitnesstip CZ Nový JičínNový JičínPetr Klumpler
238Caesar Fitness Nový JičínNový JičínJúlius Botoš
239TJ Nový JičínNový JičínLukáš Kelnar
240Viking Gym NymburkNymburkOldřich Štefka, Lucie Štefková
241Rami Sport Fitness NymburkNymburkRadek Zvěřina
242Fitness Centrum OdryOdryMartin Kos
243HELP CZ Bodyfitness ClubOlomoucEva Kubelková
244Fitcentrum Gambare OlomoucOlomoucŠtefan Kortiš
245Profi Studio JablonickýOlomoucPavol Jablonický
246Oddíl kondiční kulturistiky TJ Mládí OlomoucOlomoucEva Hronková
247Eurogym Fitness OlomoucOlomoucPavel Navrátil
248Fitness klub Omega OlomoucOlomoucMgr. Jan Petr
249Fitness Factory OlomoucOlomoucJaromír Vissek
250Fitness Gym VrábelOlomoucRoman Vrábel
251NutrendOlomoucMartina Zedníková
252Fitcentrum Zeur OlomoucOlomoucMartina Zedníková
253FC Harmonie Háj ve SlezskuOpavaJanula Konstantinidu, Mgr.
254Bavaria Fitness OpavaOpavaJiří Týn
255Fitness PEPA OpavaOpavaStanislav Pešát
256Fitness VlachOpavaBohumír Vojtovič
257SK Eurofit OpavaOpavaMarie Vyvialová
258Fitness Rhodos OpavaOpavaJaromír Schulz
259Studio PEPA OpavaOpavaMarie Pešátová
260SK PEPA centrum OpavaOpavaStanislav Pešát
261Morava Gym OrlováOrlováJiří Polášek
262Fitness Centrum IvaOrlováMiroslav Staš
263Fitnesscentrum Šembi OrlováOrlováMartin Šembera
264Sportovní klub Slavia OrlováOrlováJiří Novák
265Fitness centrum NeptunOsek u KomárnaPetr Sojka
266American Fitness Centrum Moravská OstravaOstravaPavel Saladyga
267Kubík fitness OstravaOstravaJan Kubík
268Fitness Gym OstravaOstravaPetr Freisler
269Fit Park OstravaOstravaIng. Ivo Květoň
270Club Femm OstravaOstravaMichal Styrnalský
271Superior 14OstravaEva Kuncová
272Fitcentrum Assen OstravaOstravaPavel Kludka
273Top Fitness OstravaOstravaKarla Stoianová
274Fitcentrum Dragon OstravaOstravaMartin Kovalčík, Ing.
275SK Radoch OstravaOstravaMartin Solka, Tomáš Dluhoš
276Hardcore Gym FontánaOstravaZuzana Adámková
277SK Quatro Fitness OstravaOstravaPavel Čermák, MUDr.
278Twister fitness club OstravaOstravaMartina Mikulicová
279Simply Fitness OstravaOstravaPavel Bugaj
280Klub kulturistiky OstravaOstravaMartin Dráb
281UFC OstravaOstravaAleš Vostárek
282BIP OstravaOstravaPetr Freisler, Ivo Hardt
283Colbert Club SSK Vítkovice OstravaOstravaJiří Foldyna
284Fitnesscentrum Gym-Frapp OstravaOstravaJosef Paleček
285Bodyland Fitness OstravaOstravaLenka Tylová
286Unnosport OstravaOstravaIng. Martina Šíblová, Bc. Žaneta Zajoncová
287Individual Fitness OstravaOstravaJana Pohlová
288FC Mikulenka OstravaOstravaStanislav Mikulenka
289FC Staník OstravaOstravaIvana Mikulenková
290Fit Life 24 Hours OstravaOstrava - TřeboviceDušan Jílek, Simona Mročková
291Fitcentrum Atlantis OstrovOstrovLibor Bílek, Mgr.
292SK oddíl kulturistiky Ostrožská LhotaOstrožská LhotaJosef Lopata
293FC Jelen Vrbno pod PradědemOticeJiří Dudys
294SK Arnold Club OtrokoviceOtrokoviceFrantišek Zálešák
295Fitcentrum I-R Club PardubicePardubiceIvan Rudzinskyj
296Fit Club StanmarkPardubiceMichal Stanek, Ing.
297Fine Fitness PardubicePardubiceSlavoj Bednář
298OK Gym DubinaPardubiceLadislav Mazuch, Ing.
299Fitnesscentrum B + MPelhřimovVáclav Blažek
300Bikini-fitness.czPetřvald u KarvinéMichaela Kötelešová
301Harmony Wellnes Club PísekPísekIng. Ivan Svatoš
302Fitcentrum Darka PísekPísekDarina Gajovská
303Univerzitní sportovní klub PlzeňPlzeňLadislav Bárta
304Fit Life DoubravkaPlzeňMartin Matoušek
305SK kulturistiky a fitness Profi Fitness EvaPlzeňZdeňka Razýmová
306Fitness Centrum AlicePlzeňAntonín Kročil
307Sport centrum Koloseum PlzeňPlzeňAntonín Kročil
308The Dreams Factory Gym PlzeňPlzeňJiří Kováč
309TJ Sokol Plzeň - KarlovPlzeňMiroslav Kroupa
310Fitness ZS Kooperativa Aréna PlzeňPlzeňPetr Jelínek
311Kotelna SlovanyPlzeňRichard Wedell
312Fitness Husovka PlzeňPlzeňMUDr. Helena Kunová
313Fitness Hulk PlzeňPlzeňRadim Hovorka
314Fitness studio MikePlzeňVáclav Speierl
315Fitness KWK FitPlzeňJiří Vágner, Ing.
316Fitness Centrum Aura PlzeňPlzeňMilan Bodlák
317Profi Fitness Eva PlzeňPlzeňJaroslav Sukup, Eva Sukupová
318Oddíl kulturistiky a fitness PoděbradyPoděbradyLuboš Černý
319TJ Slavoj PolnáPolnáLuboš Kousal
320Pro Tan Margita ZámolováPopovičkyMargita Zámolová
321Pure Health & Fitness PrahaPraha 1Ivana Watson
322Axagym PrahaPraha 1Jaroslava Pavlíková
323Fitcentrum R5 PrahaPraha 1Eva Skřenková
324Fit Tide Club PrahaPraha 1Irina Moiseeva
325Erasport TeamPraha 10Martin Jebas, Ing.
326Sportovní klub TER PrahaPraha 10Ondřej Lázna
327T&M Olympia Fitness PrahaPraha 10Tomáš Bureš
328Fitness Ronnie.cz PrahaPraha 10David Ouředníček
329Survival TeamPraha 10Otakar Buzek, Ing., CSc.
330Mega Fitness PrahaPraha 10Pavel Provázek
331TJ Sokol Praha VršovicePraha 10Jan Pilous, Ing., Karel Cvrček
332Fit Galery PrahaPraha 10Aleš Trojan
333MTV Fitness PrahaPraha 10Martin Moravec
334Fitness Slavia PrahaPraha 10Martin Vojáček
335Fitness team Ronnie.czPraha 10Martin Jebas, Ing.
336KSK Semi PrahaPraha 2Vladimír Semerád st.
337K & K Family Fitness PrahaPraha 2Václav Kváča
338S. K. Maximus PrahaPraha 3Petr Skála
339HIT Fitness FloraPraha 3Dušan Chrenka
340Alexia Team PrahaPraha 3Alexandra Novotná
341TJ Sokol Žižkov I.Praha 3Bohuslav Pokorný
342Bikini Angels PrahaPraha 3Tímea Trajteľová
343Body Fitness - Vít ChaloupkaPraha 3Vít Chaloupka
344Klub přátel hezkého těla PrahaPraha 3Dušan Chrenka
345BBC PrahaPraha 3Tomáš Slavětínský
346Fialas GymPraha 4Ondřej Fiala
347Xfitness PrahaPraha 4Kateřina Kočvarová
348R. M. S. Sport PrahaPraha 4Radek Čejka
349Fitness Style ClubPraha 4Martin Kuta, Ing.
350Fitness R. A. P. Factory PrahaPraha 4Aleš Khol
351Fitness LhotkaPraha 4Zdeněk Opočenský
352Fitness StarPraha 4Václav Průša
353Fitness VictoryPraha 4Miroslav Fukes
354Šubrt TeamPraha 4Bc. Jakub Šubrt
355Fit klub LudvíkPraha 4Ludvík Pokorný
356Fitness StationPraha 5Ondřej Lerch
357Family Fitness Olgy ŠípkovéPraha 5Ivan Šípka
358PZ Gym PrahaPraha 5Petr Záruba
359Factory Pro PrahaPraha 5Lada Viesnerová
360Klub kulturistiky Studio GrafixonPraha 5Michal Rosenbaum
361Leon Team PrahaPraha 5Lukáš Adámek
362Patenidis FitnessPraha 5Georgis Patenidis, Dr.
363Fitness Atlas ZbraslavPraha 5Bohumil Mátl
364Fit studio Modrá Sekce LužinyPraha 5Miloslav Dvořák
365Fit klub AndělPraha 5Miloš Kotrba
366Fitness Deukalion PrahaPraha 5Ing. Helena Vivienne Slezáková
367Pětka Team PrahaPraha 5Lukáš Tomeček
368L+L Suchý VršekPraha 5Markéta Drdová
369Gym Cornicula PrahaPraha 6Zdeněk Vrána
370Petr Stach - PSA ClubPraha 6Petr Stach
371Neofitness PrahaPraha 7Klára Matějová
372Mega - ProPraha 8Libor Minařík, Ing.
373NemesisPraha 8Alena Martínková
374Cardiofitness II.Praha 8Karel Tuháček, Prof.
375CardiofitnessPraha 8Karel Tuháček, Prof.
376Armal Gym PrahaPraha 8Vyacheslav Arkhiereev
377Target TeamPraha 9Vjačeslav Vinogradov
378Eagle FitnessPraha 9Illia Yefimchyk
379Janata Fit PrahaPraha 9Václav Janata
380Fitcentrum MládekPraha 9Bohuslav Mládek
381FirstStep Fitness PrahaPraha 9Aleš Dušek
382Pulse Fitness Club PrahaPraha 9Petr Mihle
383Delta Fitness PrahaPraha 9Miroslav Tichý, Jaroslav Rytina
384Hammer Strength FitnessPraha 9Roman Valenta, Mgr.
385Strongman Czech RepublicPraha 9František Brejcha
386LaKu Bodybuilder TeamPraha 9Ladislav Kurčík
387Sport Club Vrábel PřerovPřerovJakub Vrábel
388Fitness AVE PřerovPřerovJindřich Šejba ml.
389SK kulturistiky Přerov - PředmostíPřerovFrantišek Šejba
390SK PřerovPřerovMilan Ruml
391FC Peluha PřerovPřerovMarek Zatloukal
392Caesar Team PříbramPříbramDana Kreuzová
393Sportstudio Takis PříbramPříbramPanajotis Bachcevanidis
394Fitness Studio Tommy ProstějovProstějovTomáš Pour
395Remi Sport ProstějovProstějovLibuše Řezníčková
396Giga Gym Fitness & Spinning Club RakovníkRakovníkZdeněk Čech, Mgr.
397Prosport TJ TZ RakovníkRakovníkZdeněk Čech, Mgr.
398Fun Bodybuilding RakovníkRakovníkDavid Sochor
399Favoritfitnessclub RokycanyRokycanyRadek Florian
400Oddíl kulturistiky TJ Sokol RosiceRosiceIng. Mgr. Zdeněk Pavlík
401Champions Academy Lucie VajsovéRoudnice nad LabemLucie Vajsová
402M-klub Roudnice nad LabemRoudnice nad LabemZdeněk Maštalíř
403Let´s Go HoštkaRoudnice nad LabemPavlína Kollárová
404O. K. a S. T. TJ Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmLadislav Polášek
405Lift & Fit Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmRadek Křenek
406Fit klub Rychnov nad KněžnouRychnov nad KněžnouOtakar Martinec
407ČaČ Company RychvaldRychvaldLadislav Čurkot
408TJ Jiskra RýmařovRýmařovJosef Talián
409PeVan Clean Team SedlčanySedlčanyPetr Vaniš
410TJ SeleticeSeleticeKarel Švásta
411Fit studio M SemilySemilyJaroslav Hlava, Ota Machutka
412SC KazeSlavoniceMiroslav Schwarz
413Fitness Ural SokolovSokolovRomana Štěpánková
414Fitness Club StaňkovStaňkovJosef Šitera
415Fit - K.O. Staré MěstoStaré MěstoMgr. Michal Brázdil
416Fitness Centrum Kolda StrakoniceStrakonicePetr Kollmos, Mgr.
417Profi Gym StředoklukyStředoklukyMartin Rezek
418Fit klub Koči StříbroStříbroLudevít Koči
419Sportovní klub MakleStudénkaMartin Klečka
420Fitness Weno - KravařeSuché LazceJiří Prudil
421SK Fitness BohemiaSvětlá nad SázavouMilan Dušek
422Fit Joh SvitavySvitavyJosef Hýbl
423Daniela Fitness SvitavySvitavyDaniela Stackeová
424Turek TeamŠenov u Nového Jič..Jan Turek
425MJ club 7 Špindlerův MlýnŠpindlerův MlýnMarcela Janouchová
426Arny Gym Club ProfesionalŠtěpánovPatrik Šerý
427Kulturistika TJ ŠternberkŠternberkJiří Stavarič
428Spyn-a-Gym ŠtětíŠtětíZbyněk Tichý
429Fitness Korzo ŠumperkŠumperkRadim Niederle
430TJ Sokol ŠumperkŠumperkFrantišek Porteš
431Fitnesscentrum Lada ŠumperkŠumperkLada Vojáčková
432Dům dětí a mládeže U radnice ŠumperkŠumperkZdeněk Formánek, Dr.
433Fitness Myší díra ŠumperkŠumperkMichálková Alena
434Sportovní klub Dama Sport ŠumperkŠumperkJana Daňková
435Fitness Slunce TáborTáborMiroslav Pražma
436SK Diamond TáborTáborLukáš Kratochvíl
437TJ Slavoj TachovTachovMilan Pirožinský, JUDr.
438Extrifit Gym TanvaldTanvaldKarel Václavík
439Pro Life Fitness TelčTelčJan Nováček
440Posilovna Sportovní hala TepliceTepliceMgr. Pavel Novák
441Fitness Fontána Club TepliceTepliceJaroslav Třešňák
442TJ Sokol TěškoviceTěškoviceTomáš Hořínek, Ing.
443Fitcentrum Olympia TišnovTišnovGabriel Greguš, Ing.
444Prom-In TeamToužimPavel Samek
445TJ Spartak TřebíčTřebíčJaroslav Kulovaný, Ing.
446BOPO Factory GymTřebíčMDDr. Jan Blažek
447Kulturistika TJ TřebíčTřebíčLadislav Švaříček
448Fitness Novák TřebíčTřebíčPetr Novák
449SK Powerbulls TřeboňTřeboňPavel Šniager
450Meteor Fitness TřemošnáTřemošná
451F.AN Fitness TřešťTřešťTomáš Fiala
452Fitnessclub Milan KopřivaTrhové SvinyMilan Kopřiva
453SK Tři studněTři studněFrantišek Brabec
454TJ TŽ TřinecTřinecMilan Rusz
455Queen Club TřinecTřinecKarel Nierostek
456Trofit TroubskoTroubskoMiloslav Vališ, Ing.
457TJ Lokomotiva TrutnovTrutnovMargaret Gärtnerová
458SK Horská TrutnovTrutnovMartina Davídková
459UNO Sportovně relaxační studio TrutnovTrutnovPetr Hartman, Jana Hrušková
460Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ TurnovTurnovJiří Richtr, Ing.
461SKK Týn nad VltavouTýn nad VltavouJiří Babka
462TJ Slovácká SláviaUherské HradištěLibor Dostál
463T-gym - Klub kulturistiky a fitnessUherské HradištěAnton Podškubka
464BeFree Fitness Uherský BrodUherský BrodAdam Bartoš
465TJ Spartak Uherský BrodUherský BrodStanislav Sedláček
466Klub rekreačního sportu UničovUničovMiroslav Pleva, Jarmila Sedláčková
467Oddíl kulturistiky USK SlávieÚstí nad LabemMgr. Jan Hnízdil, Ph.D
468Gladiators Ústí nad LabemÚstí nad LabemFrantišek Bartoš
469Gladiator Arena Ústí nad LabemÚstí nad LabemIng. Aleš Klapka
470Fit centrum SKP Ústí nad LabemÚstí nad LabemTomáš Pavlovský
471O. K. Universal Gym Ústí nad LabemÚstí nad LabemRadek Čejka
472T-CLUBÚstí nad LabemLeoš Horák
473SK Factory Team Ústí nad LabemÚstí nad LabemJan Materna
474Athletic & Fitness Club Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíIveta Záleská
475Fitness Mamut ÚvalyÚvalyVladimír Křelina
476TJ Valašské MeziříčíValašské Meziříčí
477TJ Slovan VarnsdorfVarnsdorfJiří Žďárský
478TJ Sokol VejprniceVejprniceFrantišek Horník
479TJ Sokol Velká BítešVelká BítešLuděk Tuček
480TJ Spartak Velké MeziříčíVelké MeziříčíBohumil Švihálek
481SK Fitness Velké MeziříčíVelké MeziříčíPetr Buďa
482Fitness Velké OpatoviceVelké OpatoviceMiroslav Komárek
483Fitpelc Veselí nad MoravouVeselí nad MoravouJiří Pelc
484Posilovna Rambárna VlašimVlašimAlice Moravcová
485World Fitness VlašimVlašimLuboš Chmelenský
486FC Stami Gym VolaryVolary
487Fitcentrum L-S Club VrchlabíVrchlabíLuděk Stránský, Ing.
488TJ Zbrojovka VsetínVsetínStanislav Hlouch
489TJ Mez VsetínVsetínAntonín Matějovský
490Fitness Studio Beseda VsetínVsetínIvana Kovářová
491Toro Gym Vysoké MýtoVysoké MýtoMarek Mandík
492OS Wellness 2000 VyškovVyškovZdenka Gottvaldová, Mgr.
493SF7 TeamVyškovFilip Šteflovič
494Sportovní klub ZbýšovZbýšovIrena Pokorná
495FC Zlaté HoryZlaté HoryRadim Paták
496Fitness Hala ZlínZlínRadek Plhák
497TJ Olympia ZlínZlínStanislav Krček
498Fitness Cat ZlínZlínPetra Hetmerová
499Dave Fit Club ZlínZlínDavid Tauš
500Infitness ZlínZlínPetr Schmeister
501Sport studio Lázně ZlínZlínZdeněk Zelinka
502AV Sport ZlínZlínAleš Vavřík
503BBK Fitness Sokol ZnojmoZnojmoČeněk Budín
504Fitness Daun ZnojmoZnojmoPetra Pospíchalová
505Pajič TrainingsŽďár nad SázavouVladimír Pajič
506Best Fitness Žďár nad SázavouŽďár nad SázavouVladimír Pajič
507Fitness Classic Železný BrodŽelezný BrodZbyněk Šourek

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty