Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Adresář oddílů a klubů

Řadit podle: názvu | města

Databáze oddílů a klubů (celkem 140)

Oddíly s ikonkou ikonkumají uhrazeny členské poplatky na rok 2022 (ukázat).

název oddílu (140)  město ↑statutární zástupce
Pulse Czech RepublicBenešov Eva Kazdová
TJ Lokomotiva BerounBerounRoman Adamecký
Oddíl kulturistiky ASK BlanskoBlanskoMartin Šumbera
Fitnesscentrum Šembi BohumínBohumínMartin Šembera
Sport fitcentrum Brandýs n. Lab.Brandýs nad LabemSlávka Tesařová
Muscle Factory BřezniceBřezniceZbyněk Ceradský
Big1One FitnessBrnoSylva Vajčnerová
TJ Tesla BrnoBrnoJan Král, Dr.
Gym Blue SunBrnoAnton Ničovský, Karel S..
Mišmaš Fitness BrnoBrnoIng. Jana Písaříková
Hulk Gym BrnoBrnoDalibor Hájek
Fitness Institut KlubBrnoMgr. Jan Caha, Bc. Ondř..
Czech Virus GymBrnoJiří Čapek
Fitness BobyBrnoJan Reichl
TJ Sokol Bystřice nad PernštejnemBystřice nad Pe..Miroslav Korbička
Sportcentrum ChebChebJana a Jaroslav Stöckel..
Better FitnessChebMichal Matas
Pepe Lopez Gym ChomutovChomutovRadek Krásl
Fitness studio TP ChotěbořChotěbořTomáš Pešek
Fit centrum D & KČervený KostelecDavid Klemeš
Března Fitness Club Česká LípaČeská LípaPetr Března
Cardio Fitness ČS Česká LípaČeská LípaRadek Procházka
BcrossGym České BudějoviceČeské BudějoviceVáclav Mráz
TJ Slavoj DěčínDěčínJosef Jána
Hard Core Gym Františkovy LázněFrantiškovy LázněVítězslav Janda
SK Luna Fitness HavířovHavířovMichaela Kohutová
Powerlifting HodonínHodonínJiří Hozák
Body Fit Club Hradec KrálovéHradec KrálovéJan Smejkal, Ing.
SK Sportaktiv Jablonec nad NisouJablonec nad Ni..Petros Kalpakcis
Fitness CorsoJablonec nad Ni..Jaroslav Hlava
Extrifit Gym Jablonec nad NisouJablonec nad Ni..Rostislav Konvalinka
Ultimate TeamJablonec nad Ni..Pavla Opatřil
Algren TeamJanovicePetr Jach
AKV JeseniceJesenice u PrahyMUDr. František Zámola
Fitness Factory JihlavaJihlavaJana Paulátová, Věra Mi..
Werkadd Team KaceřovKaceřovRenata Wallischová
Fitness tým KadaňKadaňMgr. Kateřina Měřínská
Sportstudio Prima Karlovy VaryKarlovy VaryPetr Weinlich
Gym 2000 KladnoKladnoRadek Tauš
Clever Fit KladnoKladnoJiří Pácal
Team KebrlesportsKomárovJan Kebrle
Star fit KopřivniceKopřivniceRobin Grenar, Daniel Bu..
HDfitness KrnovKrnovJan Ďurník
Atomy Sport-club KroměřížKroměřížDavid Kolman
SK Morava KroměřížKroměřížRobert Komiš
Yamamoto CzechKroměřížBc. Zdeněk Bečka
T-gym - Klub kulturistiky a fitnessKunoviceAnton Podškubka
Irongym KyjovKyjovPavel Forman
Fitness Ravell KyjovKyjovMartin Novotný
Kulturistika a bikiny fitness LanškrounLanškrounPavla Brokešová
MD Fitness LanškrounLanškrounMartin Dajč
Extrifit ClubLiberecPavel Vacek
Mixgym Fitness LiberecLiberecJan Vašek
Tělocvičná jednota Sokol LibochoviceLibochoviceJosef Hajný
Fitness GottvaldLulečPavel Gottvald
All Stars fitness tým LužiceLužiceKateřina Knápková
Fitness centrum - Hala LužiceLužiceZdeňka Veselá
TJ Sandow Mariánské LázněMariánské LázněRadek Libenský
Sport Studio Sandow Mariánské LázněMariánské LázněLuděk Nosek, PhDr.
Empire FitnessMělníkLucie Fridrichovská
Fitness VAF MiloviceMiloviceFrantišek Vágner
Dream Gym Mladá BoleslavMladá BoleslavRoman Maršálek
Wolf FitnessMnichovo HradištěEliška Valičková
Gym13 ModřiceModřicePatrik Iláš
Gym Flex MokráMokráOldřich Drápal
Fitness při CVČ MostMostMartin Novotný
MHR AcademyNeradMatěj Ryšavý
Pro Nutrition Czech TeamNové Město nad ..Libor Voborník, Libor E..
TJ Jiskra Nový BorNový BorJosef Pokorný
TJ Nový JičínNový JičínLukáš Kelnar
AS Fitness Nový JičínNový JičínAleš Zedník
SK PEPA centrum OpavaOpavaStanislav Pešát
DFitnessOpavaDavid Švacha
TJ Sokol OsekOsekPavel Hurych
SK Radoch OstravaOstravaMartin Louda
Twister fitness Club OstravaOstravaMarek Timan
Unnosport OstravaOstravaIng. Martina Šíblová, B..
Kubík fitness OstravaOstravaJan Kubík
Fit Park OstravaOstravaIng. Ivo Květoň
4you fitnessOstravaLukáš Peroutka
CleverfitOstravaRadim Novák, Karel Jaru..
Fontána fitnessOstravaDaniela Hrbáčová
Fit Life 24 Hours OstravaOstrava - Třebo..Dušan Jílek, Simona Mro..
Fine Fitness PardubicePardubiceSlavoj Bednář
Fitnesscentrum B + MPelhřimovVáclav Blažek
Fitness Centrum Aura PlzeňPlzeňMilan Bodlák
Profi Fitness Eva PlzeňPlzeňJaroslav Sukup, Eva Suk..
Fitness studio MikePlzeňVáclav Speierl
Fitness Hulk PlzeňPlzeňRadim Hovorka
Avalon FitnessPlzeňLukáš Vršecký
Pro Tan Margita ZámolováPopovičkyMargita Zámolová
Synergy ClubPraha
Form FactoryPrahaŠtefan Blahovec, Lucie ..
Fit Ulbricht TeamPraha 1David Ulbricht
Fitness Slavia PrahaPraha 10Martin Vojáček
Mega Fitness PrahaPraha 10Pavel Provázek
Fitness team Ronnie.czPraha 10Martin Jebas, Ing.
T&M Olympia Fitness PrahaPraha 10Tomáš Bureš
Body Transformation TeamPraha 10Eva Olšanská
KSK Semi PrahaPraha 2Vladimír Semerád st.
S. K. Maximus PrahaPraha 3Petr Skála
Spartan Gym Praha (Xfitness Praha)Praha 4Martin Svoboda
Fitness VictoryPraha 4Miroslav Fukes, Jiří Vi..
SK Fiala´s GymPraha 4Andreas Fiala
Padera GymPraha 4Martin Rachešínský
Delta Fitness PrahaPraha 9Miroslav Tichý, Jarosla..
LaKu Bodybuilder TeamPraha 9Ladislav Kurčík
Target TeamPraha 9Vjačeslav Vinogradov
GymTime TeamPraha 9Petr Mihle
M-Style FitnessPraha 9Jakub Mik
Fitness AVE PřerovPřerovJindřich Šejba ml.
SK PřerovPřerovMilan Ruml
O. K. a S. T. TJ Rožnov pod Radh.Rožnov pod Radh..Ladislav Polášek
PeVan Clean Team SedlčanySedlčanyPetr Vaniš
RestartSoběslavSoběslavMarcel Tlášek
Fit - K.O. Staré MěstoStaré MěstoMgr. Michal Brázdil
Turek TeamŠenov u Nového ..Jan Turek
Arny Gym Club Profesional OlomoucŠtěpánovPatrik Šerý
Fitness Slunce TáborTáborMiroslav Pražma
Mafia FitnessTáborHavrlant Zdeněk
Pro Life Fitness TelčTelčJakub Caha
Prom-In TeamToužimPavel Samek
BOPO Factory GymTřebíčMDDr. Jan Blažek
TJ TŽ TřinecTřinecMilan Rusz
Sportovní klub U SliwkiTřinecVladislav Jasinski
TJ Slovácká SláviaUherské HradištěRostislav Bartas
TJ Spartak Uherský BrodUherský BrodStanislav Sedláček
Sportfightclub Ústí nad LabemJaroslav Haisl
TJ Valašské MeziříčíValašské MeziříčíMiroslav Kalich
OST VarnsdorfVarnsdorfJan Pianka
Mikys GymVeselí nad Lužn..Miroslav Míka
ProstěfitkoVeselí nad Mora..Tomáš Kowalski
World Fitness VlašimVlašimLuboš Chmelenský
Oddíl kulturistiky a fitness Vsetín z.sVsetínStanislav Hlouch
Toro Gym Vysoké MýtoVysoké MýtoMarek Mandík
SF7 TeamVyškovFilip Šteflovič
Sportovní klub ZbýšovZbýšovIrena Pokorná
BBK Fitness Sokol ZnojmoZnojmoČeněk Budín
Gladork Gym (SK Valetudo)ZnojmoRudolf Kříž
KR Fitness Classic Železný BrodŽelezný BrodKarel Tesař

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty