Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Předběžný kalendář soutěží pro podzim 2020 najdete zde.

Adresář oddílů a klubů

Řadit podle: názvu | města

Databáze oddílů a klubů (celkem 521)

Oddíly s ikonkou ikonkumají uhrazeny členské poplatky na rok 2020 (ukázat).

název oddílu (521)  město ↑statutární zástupce
Fitness Club A+A AlbrechticeAlbrechtice u Č..Alan Vaculík
Fitness Club Pohoda BenešovBenešovIvo Seidenglanc
Pulse Czech RepublicBenešovJosef Krampera
TJ Lokomotiva BerounBerounRoman Adamecký
Koukolík František - fitcentrum BílinaBílinaFrantišek Koukolík
Oddíl kulturistiky ASK BlanskoBlanskoMartin Šumbera
Sportovní klub FenStarBlanskoJean-Marc Schuttrumpf
Oddíl kult. TJ BohumínBohumínVilém Žák, Mgr.
Fit Darja BohumínBohumínLadislav Káňa, Darina K..
Fitnesscentrum Šembi BohumínBohumínMartin Šembera
Centrum zdraví BohuňoviceBohuňoviceBc. Tomáš Vychodil
Fitnesstudio Jumi BolaticeBolaticeRadim Dembek
Mates Gym BolaticeBolaticeVlastimil Matýsek
Sport fitcentrum Brandýs n. Lab.Brandýs nad LabemSlávka Tesařová
Fitness klub Jiří Plíva Brandýs n. Lab.Brandýs nad LabemJiří Plíva
Muscle Factory BřezniceBřezniceZbyněk Ceradský
TJ BřidličnáBřidličnáMiroslav Glacner, Ing.
Big1One FitnessBrnoSylva Vajčnerová
Fitness 3000BrnoJosef Remenár
Fitko KameňákBrnoLibor Pomykacz
Fitness studio MinaříkBrnoLibor Minařík, MVDr.
K. k. Real SpektrumBrnoFrantišek Kokna
Spinning & Fitness BrnoBrnoBořivoj Drastich
TJ Tesla BrnoBrnoJan Král, Dr.
Fit centrum ČástkováBrnoVěra Částková
Gym Blue SunBrnoAnton Ničovský, Karel S..
SK HsportBrnoMartin Huněk
Fitness Evy ŠabatovéBrnoEva Šabatová
TJ Holásky BrnoBrnoZdeněk Gehringer
MD-Posilovna BrnoBrnoMartina Dreher
Fitness BobycentrumBrnoVeronika Zieglerová
FC Hotel International BrnoBrnoRadim Bartoněk, JUDr.
Wolfberry TeamBrnoJan Stoklásek, Mgr., Ja..
SK Moog BrnoBrnoLuboš Koumal
InCore Fitness BrnoBrnoIvo Němec
SIWI Fitness BrnoBrnoLukáš Siwek
Mišmaš Fitness BrnoBrnoIng. Jana Písaříková
AZ FITNESS BrnoBrnoJiří Pezlar
Valc Active Fitness BrnoBrnoPetr Sedlák
Factory Fitness BystrcBrnoPavel Černohorský
Slavík Fitness BrnoBrnoJan Slavík
Hulk Gym BrnoBrnoDalibor Hájek
Afit BrnoBrnoBc. Jaroslav Holánek
Fitness Institut KlubBrnoMgr. Jan Caha, Bc. Ondř..
Czech Virus GymBrnoJiří Čapek
Oddíl kult. TJ Slavoj BruntálBruntálKamil Janík
Šali Team BruntálBruntálPavel Šalitroš
TJ Sokol Bystřice nad PernštejnemBystřice nad Pe..Miroslav Korbička
Fitness club Academie VysočinaBystřice nad Pe..Pavel Dostál
TJ Bystřice pod Hostýnem Zekon KlubBystřice pod Ho..Zdeněk Krutil
Fitness club JařestChebJosef Starý, Ing.
Sportcentrum ChebChebJana a Jaroslav Stöckel..
Better FitnessChebMichal Matas
Fitness studio VěraChomutovVěra Brchlová
TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistikyChomutovIng. Marek Herčzík Ph.D.
Pepe Lopez Gym ChomutovChomutovRadek Krásl
Fitness studio TP ChotěbořChotěbořTomáš Pešek
AC Čáslav, CST Atlantic ČáslavČáslavPavel Cháma, DiS.
Eskap ČelákoviceČelákoviceRoman Karbula
Fit centrum D & KČervený KostelecDavid Klemeš
Fitcentrum Jaroslav DiblíkČervený KostelecJaroslav Diblík
Fitness & Gym (J. D. Gym, s. r. o.)Česká LípaMartin Gabriel, Ing.
Března Fitness Club Česká LípaČeská LípaPetr Března
Cardio Fitness ČS Česká LípaČeská LípaRadek Procházka
Oddíl kult. TJ Lokomotiva Č. TřebováČeská TřebováČestmír Rypka
In Core fitness ČTČeská TřebováMichaela Němcová
V.I.P. Gym České BudějoviceČeské BudějoviceEva Horňáková
Fitnesscentrum PouzarČeské BudějoviceJaroslav Pouzar
Sportcentrum DelfínČeské BudějoviceRadim Šupka
TJ Sokol České BudějoviceČeské Budějovice
BcrossGym České BudějoviceČeské BudějoviceVáclav Mráz
Infinity Fitness Český BrodČeský BrodBc. Veronika Hrázská, D..
Fitness studio Český KrumlovČeský KrumlovRadomil Kvapil
Bohemia Fitness Club Český KrumlovČeský KrumlovKarel Bednařík
Profi Fitness JurysČeský TěšínJiří Jedzok
Fitness AquapalaceČestliceMartin Šetelík
Sportcentrum DěčínDěčínJosef Semrád
TJ Slavoj DěčínDěčínJosef Jána
Tom „S“ Gym DěčínDěčínTomáš Trojan
Fitnesscentrum DunaDěčínRenata Richterová
Joe Fit DěčínDěčínMUDr. Václav Pazdera
The Queen ClubDobřichoviceMgr. Tamara Jiříková
Fitnesscentrum DobříšDobříšMilan Suchý
Studio Klára Dolní LutyněDolní LutyněMartin Šembera
Fitnesscentrum Šembi Dolní LutyněDolní LutyněMartin Šembera
Hard Core Gym Františkovy LázněFrantiškovy LázněVítězslav Janda
Fitcentrum Radim MičulkaFrenštát pod Ra..Radim Mičulka
Team Sport One, z.sFrenštát pod Ra..Martin Šrubař
Sport Relax Fit ClubFrýdek MístekJaroslav Brillant, RNDr.
SKKF Kalokagathic F-MFrýdek MístekJakub Sacký
FM City Club Frýdek MístekFrýdek-MístekLukáš Palička
Oddíl kult. TJ FerrumFrýdlant n. O.Jiří Pěgřím
Posilovna FrýdlantFrýdlant v Čech..Vlastislav Vlk, DiS.
ISŠ Fit klub HavířovHavířovJan Veit
FC KARO Slavia HavířovHavířovKamil Marťák
FIT-GYM HavířovHavířovBc. Dalibor Klimša
SK Luna Fitness HavířovHavířovMichaela Kohutová
Fit HB Havlíčkův BrodHavlíčkův BrodBc. David Pešek
Fitness „Mina“ HejniceHejniceDagmar Návesníková
SK Správní chlapi HlučínHlučínRonald Uvíra
Oddíl kult. TJ Spartak HlukHlukDominik Rišian
Fitness Bobo HodoniceHodoniceBohumil Běhavka
TS Graceful HodonínHodonínNikol Kordulová
Oddíl kulturistiky SKP HolešovHolešovIvan Foitl, Mgr.
Max Power Gym HolýšovHolýšovZuzana Kodaiová
City Fitness Centrum HořiceHořiceRoman Sklenář
Body Architects Centrum HořiceHořiceBohuslava Lhotová
Atlas Club HořoviceHořoviceKamil Merhout
Body Fit Club Hradec KrálovéHradec KrálovéJan Smejkal, Ing.
Bizon Oneground GymHradec KrálovéJiří Kendzierski
P. B. Fit klub FitlandHradec KrálovéPavel Brát
Fitcentrum J. V. ClubHradec KrálovéJiří Vondráček
SKK Hrádek nad NisouHrádek nad NisouJaroslav Poláček, Mgr.
Fitcentrum Čáp HronovHronovZdislav Čáp
SK Sportaktiv Jablonec nad NisouJablonec nad Ni..Petros Kalpakcis
Fitness Centrum FithamJablonec nad Ni..Josef Obršlík
Fitness CorsoJablonec nad Ni..Jaroslav Hlava
TJ Sokol Jablůnka PržnoJablůnkaSilvie Procházková
Hop´s Fitness Gym JaroměřJaroměřMartin Hop
SPORT JavorníkJavorníkIng. Tomáš Nemeškal
Bora Elite JeseniceJeseniceJan Neumann
FitkoučJesenice - OsniceIng. Petra Schäferová
AKV JeseniceJesenice u PrahyMUDr. František Zámola
Studio Ella - Špička fitness JeseniceJesenice u PrahyLadislav Špička, Milan ..
TJ JeseníkJeseníkZdeněk Kužílek
Posilovna SA JičínJičínSvatoslav Jiřič
Fitness Aris JičínJičínJaroslav Hlava
Bastard´s Gym JičínJičínDavid Frýba
Fitness Factory JihlavaJihlavaJana Paulátová, Věra Mi..
Fitpeople JihlavaJihlavaAnna Horňáková
Matrix Club JihlavaJihlavaKamil Pometlo
Topič Team JihlavaJihlavaLukáš Topinka
Power Gym JihlavaJihlavaTadeáš Kronovetr
Fitcentrum MerkurJindřichův HradecPetr Musil
SK Sport Gym Jindřichův HradecJindřichův HradecPetr Musil
RT Sport Fitness JirkovJirkovKristina Wittmannová
SK J+M KadaňKadaňJaroslav Wožniak
Fitness Sport Club KadaňKadaňKarel Jungwirth
Fitness Tým P&K Gym 78 KadaňKadaňKateřina Měřínská
Fitness Instructor KapliceKapliceRoman Kaucký
Cappa-gym KapliceKaplicePetr Bouda
Fitness Club Luky Karlovy VaryKarlovy VaryRobert Lukáš
Sportovní klub policie Hvězda K. VaryKarlovy VaryMichal Lazorčík
Sportstudio Prima Karlovy VaryKarlovy VaryPetr Weinlich
Sportcentrum Imperial Karlovy VaryKarlovy VaryIng. Jiří Milský, Ing. ..
Kovona KarvináKarvináWieslaw Ciahotny
Fitcentrum ArenaKarvináJaromír Kotásek
Gold Team KarvináKarvináPatrik Jablonski
Fitness RingKarvináRadim Volák
Fit Club Energy KdyněKdyněIlona Mašková
Stan´s Gym KladnoKladnoPavel Havel
Profi Wellness KladnoKladnoRoman Dufek
Fit Club Mega Pro a Profi WellnessKladnoRoman Dufek
Gym 2000 KladnoKladnoRadek Tauš
Fitness Mania Gym KladnoKladnoIurii Shcherbakov
Fit EffectKladnoIng. Kateřina Kulštrunk
Dream Body Fitness KladnoKladnoPavel Fechtner
RR Sport KladnoKladnoPetr Kalivoda
Posilovna RozdělovKladnoVáclav Procházka
Sport klub Totzi Klášterec nad OhříKlášterec nad O..Jan Böhm
Fit klub KobeřiceKobeřiceMiroslav Moravec
JBI Sport fit studio KolínKolínIvana Krejčíková
Fitness club TJ Agro KolínKolínČeněk Hrabal
Fit klub Ivka KomárovKomárovIvana Horká, Mgr.
Urtica KopřivniceKopřivniceZdeněk Šíbl, Ing.
Fitko Sport Relax KopřivniceKopřivniceRadim Jelič
StarFit KopřivniceKopřivniceVáclav Varaďa
Spal Strength gym KopřivniceKopřivniceLuděk Vymětal
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Če..Jan Lippert
Sport. akademie P&M Petry KadlecovéKralupy nad Vlt..Petra Kadlecová
Diamond Gym Fitness ClubKralupy nad Vlt..Milan Hanousek
City Flex Gym Kralupy nad VltavouKralupy nad Vlt..Pavel Fanta
Fitness Centrum JalexKrnovJaroslav Mlček
KSK Jalex Team KrnovKrnovJaroslav Mlček
Power - Gym KrnovKrnovRémy Krayzel
No Limits KrnovKrnovIng. Grigorios Akritidis
HDfitness KrnovKrnovJan Ďurník
Relax Fit Centrum KroměřížKroměřížRobert Komiš
Extreme Fitness KroměřížKroměřížMarie Mikšová
Atomy Sport-club KroměřížKroměřížDavid Kolman
SK Morava KroměřížKroměřížRobert Komiš
Yamamoto CzechKroměřížBc. Zdeněk Bečka
GymFit KrupkaKrupkaMichael Horský
T-gym - Klub kulturistiky a fitnessKunoviceAnton Podškubka
Kulturistika KunoviceKunoviceJosef Hráček
SKP Olympia OKST Kutná HoraKutná HoraPetr Damek, Ing.
Golem´s Gym Kutná HoraKutná HoraPetr Richtár
Fitness centrum Kutná HoraKutná HoraJiří Dejmal
Irongym KyjovKyjovPavel Forman
Fitness Ravell KyjovKyjovMartin Novotný
Kulturistika a bikiny fitness LanškrounLanškrounLadislav Thun, Petra Ko..
MD Fitness LanškrounLanškrounMartin Dajč
TJ Sokol LanžhotLanžhotAntonín Hostina
GG TJ Sokol Lázně BělohradLázně BělohradFilip Simon
TJ Moravan LedniceLedniceIng. Kamil Kasala
Obořil Elite TeamLedniceMilan Obořil
Oddíl kult. TJ Spartak OEZ LetohradLetohradMiroslav Novák
Fit Club Wendy LiběchovLiběchovSlavomír Titěra
Wellness Club LiberecLiberecPavel Vojaček
Fitness U Pešků LiberecLiberecJaroslav Sokol
Extrifit ClubLiberecPavel Vacek
Power fitness LiberecLiberecMichaela Rydvalová
Dee Gym LiberecLiberecDavid Blajer
Mixgym Fitness LiberecLiberecJan Vašek
KS Energy LiberecLiberecKarel Slabý
Tělocvičná jednota Sokol LibochoviceLibochoviceJosef Hajný
Fitcentrum Golem LitoměřiceLitoměřiceMarek Petržílek, Petr M..
Fitness Beseda LitoměřiceLitoměřiceMartin Suchý
TJ Slavoj LitoměřiceLitoměřiceMartin Suchý
Bodyflex Fitness LitoměřiceLitoměřiceJiří Borkovec
Fitness Club Fila LitomyšlLitomyšlPetr Fila
TJ Tatran Lomnice nad LužnicíLomnice nad Luž..Karel Hes, Mgr., Karel ..
Fitness Ason Lomnice nad PopelkouLomnice nad Pop..Jaroslav Hlava
Fitness Studio LounyLounyJitka Hofmannová
All Stars fitness tým LužiceLužiceKateřina Knápková
Fitness centrum - Hala LužiceLužiceZdeňka Veselá
TJ Sandow Mariánské LázněMariánské LázněRadek Libenský
Fitness 2000 Mariánské LázněMariánské LázněVladimír Černý
Sport Studio Sandow Mariánské LázněMariánské LázněLuděk Nosek, PhDr.
SK Fitness Siesta MělníkMělníkJiří Olšák
Empire FitnessMělníkLucie Fridrichovská
TJ Baník MeziboříMeziboříJiří Janda
Klub kulturistiky MilevskoMilevskoPetr Břicháček
Fitness VAF MiloviceMiloviceFrantišek Vágner
Eurofitness Mladá BoleslavMladá BoleslavLenka Žaludová
Black Widow Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavHana Chlíbková
PERSO-MB Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavZdeněk Štika
Fajn Fitness Mladá BoleslavMladá BoleslavRenáta Hlistová
Marvel Gym Mladá BoleslavMladá BoleslavPavel Lepič
Dream Gym Mladá BoleslavMladá BoleslavRoman Maršálek
Gym Flex MokráMokráOldřich Drápal
Slovan Moravská TřebováMoravská TřebováJiří Zemánek
Metal Gym Moravská TřebováMoravská TřebováPavel Kasal
M. M. H. Gym Moravské BudějoviceMoravské Budějo..Marcel Hájek
Fitness MB Moravské BudějoviceMoravské Budějo..MUDr. Iveta Dvořáková
Fitness při CVČ MostMostMartin Novotný
TJ Sokol Mosty u JablunkovaMosty u Jablunk..Josef Szotkowski
Fitness Studio NávsíNávsíJakub Sikora
Sport centrum Topas NeratoviceNeratoviceJitka Čtvrtečková
Pro Nutrition Czech TeamNové Město nad ..Libor Voborník, Libor E..
Sportovní centrum NMnMNové Město nad ..Gabriela Dufková
TJ Jiskra Nový BorNový BorJosef Pokorný
TJ Jiskra Nový BydžovNový BydžovKarel Hronek, PaedDr.
TJ Nový JičínNový JičínLukáš Kelnar
Caesar Fitness Nový JičínNový JičínJúlius Botoš
Fitnesstip CZ Nový JičínNový JičínPetr Klumpler
Rami Sport Fitness NymburkNymburkRadek Zvěřina
Viking Gym NymburkNymburkOldřich Štefka, Lucie Š..
Fitness Centrum OdryOdryMartin Kos
NutrendOlomoucMartina Zedníková
Fitcentrum Zeur OlomoucOlomoucMartina Zedníková
Fitcentrum Gambare OlomoucOlomoucŠtefan Kortiš
Profi Studio JablonickýOlomoucPavol Jablonický
Oddíl kondiční kult. TJ Mládí OlomoucOlomoucEva Hronková
Fitness Gym VrábelOlomoucRoman Vrábel
Fitness klub Omega OlomoucOlomoucMgr. Jan Petr
Fitness Factory OlomoucOlomoucJaromír Vissek
Eurogym Fitness OlomoucOlomoucPavel Navrátil
HELP CZ Bodyfitness ClubOlomoucEva Kubelková
FC Harmonie Háj ve SlezskuOpavaJanula Konstantinidu, M..
Fitness Rhodos OpavaOpavaJaromír Schulz
Studio PEPA OpavaOpavaMarie Pešátová
Fitness PEPA OpavaOpavaStanislav Pešát
SK PEPA centrum OpavaOpavaStanislav Pešát
SK Eurofit OpavaOpavaMarie Vyvialová
Fitness VlachOpavaBohumír Vojtovič
Bavaria Fitness OpavaOpavaJiří Týn
Fitness Centrum IvaOrlováMiroslav Staš
Sportovní klub Slavia OrlováOrlováJiří Novák
Fitnesscentrum Šembi OrlováOrlováMartin Šembera
Morava Gym OrlováOrlováJiří Polášek
Meep Body FitnessOrlová-LutyněPetr Golasovský
Fitness centrum NeptunOsek u KomárnaPetr Sojka
SK Radoch OstravaOstravaMartin Solka, Tomáš Dlu..
Colbert Club SSK Vítkovice OstravaOstravaJiří Foldyna
American Fitness Centrum Mor. OstravaOstravaPavel Saladyga
SK Quatro Fitness OstravaOstravaPavel Čermák, MUDr.
Twister fitness club OstravaOstravaMartina Mikulicová
BIP OstravaOstravaPetr Freisler, Ivo Hardt
Fitnesscentrum Gym-Frapp OstravaOstravaJosef Paleček
Bodyland Fitness OstravaOstravaLenka Tylová
Fitcentrum Dragon OstravaOstravaMartin Kovalčík, Ing.
FC Mikulenka OstravaOstravaStanislav Mikulenka
FC Staník OstravaOstravaIvana Mikulenková
Fitcentrum Assen OstravaOstravaPavel Kludka
Klub kulturistiky OstravaOstravaMartin Dráb
Hardcore Gym FontánaOstravaZuzana Adámková
Unnosport OstravaOstravaIng. Martina Šíblová, B..
Simply Fitness OstravaOstravaPavel Bugaj
Kubík fitness OstravaOstravaJan Kubík
Fit Park OstravaOstravaIng. Ivo Květoň
Club Femm OstravaOstravaMichal Styrnalský
Superior 14OstravaEva Kuncová
UFC OstravaOstravaAleš Vostárek
Fitness Gym OstravaOstravaPetr Freisler
Individual Fitness OstravaOstravaJana Pohlová
Top Fitness OstravaOstravaKarla Stoianová
Fit Life 24 Hours OstravaOstrava - Třebo..Dušan Jílek, Simona Mro..
Fitcentrum Atlantis OstrovOstrovLibor Bílek, Mgr.
SK oddíl kulturistiky Ostrožská LhotaOstrožská LhotaJosef Lopata
FC Jelen Vrbno pod PradědemOticeJiří Dudys
SK Arnold Club OtrokoviceOtrokoviceFrantišek Zálešák
Fitcentrum I-R Club PardubicePardubiceIvan Rudzinskyj
OK Gym DubinaPardubiceLadislav Mazuch, Ing.
Fit Club StanmarkPardubiceMichal Stanek, Ing.
Fine Fitness PardubicePardubiceSlavoj Bednář
Fitnesscentrum B + MPelhřimovVáclav Blažek
Bikini-fitness.czPetřvald u Karv..Michaela Kötelešová
Fitcentrum Darka PísekPísekDarina Gajovská
Harmony Wellnes Club PísekPísekIng. Ivan Svatoš
Fitness Centrum Aura PlzeňPlzeňMilan Bodlák
TJ Sokol Plzeň - KarlovPlzeňMiroslav Kroupa
Fitness KWK FitPlzeňJiří Vágner, Ing.
Profi Fitness Eva PlzeňPlzeňJaroslav Sukup, Eva Suk..
SK kult. a fitness Profi Fitness EvaPlzeňZdeňka Razýmová
Fitness studio MikePlzeňVáclav Speierl
Univerzitní sportovní klub PlzeňPlzeňLadislav Bárta
Fitness Centrum AlicePlzeňAntonín Kročil
Sport centrum Koloseum PlzeňPlzeňAntonín Kročil
Fitness Hulk PlzeňPlzeňRadim Hovorka
Fitness Husovka PlzeňPlzeňMUDr. Helena Kunová
Kotelna SlovanyPlzeňRichard Wedell
Fitness ZS Kooperativa Aréna PlzeňPlzeňPetr Jelínek
The Dreams Factory Gym PlzeňPlzeňJiří Kováč
Fit Life DoubravkaPlzeňMartin Matoušek
Oddíl kulturistiky a fitness PoděbradyPoděbradyLuboš Černý
TJ Slavoj PolnáPolnáLuboš Kousal
Pro Tan Margita ZámolováPopovičkyMargita Zámolová
Pure Health & Fitness PrahaPraha 1Ivana Watson
Axagym PrahaPraha 1Jaroslava Pavlíková
Fitcentrum R5 PrahaPraha 1Eva Skřenková
Fit Tide Club PrahaPraha 1Irina Moiseeva
Fitness Slavia PrahaPraha 10Martin Vojáček
TJ Sokol Praha VršovicePraha 10Jan Pilous, Ing., Karel..
Mega Fitness PrahaPraha 10Pavel Provázek
Sportovní klub TER PrahaPraha 10Ondřej Lázna
Fitness Ronnie.cz PrahaPraha 10David Ouředníček
Fitness team Ronnie.czPraha 10Martin Jebas, Ing.
Fit Galery PrahaPraha 10Aleš Trojan
T&M Olympia Fitness PrahaPraha 10Tomáš Bureš
Survival TeamPraha 10Otakar Buzek, Ing., CSc.
Erasport TeamPraha 10Martin Jebas, Ing.
MTV Fitness PrahaPraha 10Martin Moravec
Body Transformation TeamPraha 10Eva Olšanská
K & K Family Fitness PrahaPraha 2Václav Kváča
KSK Semi PrahaPraha 2Vladimír Semerád st.
Klub přátel hezkého těla PrahaPraha 3Dušan Chrenka
BBC PrahaPraha 3Tomáš Slavětínský
Body Fitness - Vít ChaloupkaPraha 3Vít Chaloupka
TJ Sokol Žižkov I.Praha 3Bohuslav Pokorný
S. K. Maximus PrahaPraha 3Petr Skála
HIT Fitness FloraPraha 3Dušan Chrenka
Alexia Team PrahaPraha 3Alexandra Novotná
Bikini Angels PrahaPraha 3Tímea Trajteľová
R. M. S. Sport PrahaPraha 4Radek Čejka
Fitness R. A. P. Factory PrahaPraha 4Aleš Khol
Fit klub LudvíkPraha 4Ludvík Pokorný
Fitness LhotkaPraha 4Zdeněk Opočenský
Fitness Style ClubPraha 4Martin Kuta, Ing.
Fitness StarPraha 4Václav Průša
Spartan Gym Praha (Xfitness Praha)Praha 4Martin Svoboda
Fitness VictoryPraha 4Miroslav Fukes, Jiří Vi..
Šubrt TeamPraha 4Bc. Jakub Šubrt
Fialas GymPraha 4Andreas Fiala
Fit studio Modrá Sekce LužinyPraha 5Miloslav Dvořák
Fitness Atlas ZbraslavPraha 5Bohumil Mátl
Fitness StationPraha 5Ondřej Lerch
Patenidis FitnessPraha 5Georgis Patenidis, Dr.
Fit klub AndělPraha 5Miloš Kotrba
PZ Gym PrahaPraha 5Petr Záruba
Family Fitness Olgy ŠípkovéPraha 5Ivan Šípka
Klub kulturistiky Studio GrafixonPraha 5Michal Rosenbaum
L+L Suchý VršekPraha 5Markéta Drdová
Fitness Deukalion PrahaPraha 5Ing. Helena Vivienne Sl..
Factory Pro PrahaPraha 5Lada Viesnerová
Leon Team PrahaPraha 5Lukáš Adámek
Pětka Team PrahaPraha 5Lukáš Tomeček
Petr Stach - PSA ClubPraha 6Petr Stach
Gym Cornicula PrahaPraha 6Zdeněk Vrána
Neofitness PrahaPraha 7Klára Matějová
Cardiofitness II.Praha 8Karel Tuháček, Prof.
CardiofitnessPraha 8Karel Tuháček, Prof.
NemesisPraha 8Alena Martínková
Mega - ProPraha 8Libor Minařík, Ing.
Armal Gym PrahaPraha 8Vyacheslav Arkhiereev
Fitcentrum MládekPraha 9Bohuslav Mládek
Strongman Czech RepublicPraha 9František Brejcha
Delta Fitness PrahaPraha 9Miroslav Tichý, Jarosla..
Janata Fit PrahaPraha 9Václav Janata
Hammer Strength FitnessPraha 9Roman Valenta, Mgr.
LaKu Bodybuilder TeamPraha 9Ladislav Kurčík
Eagle FitnessPraha 9Illia Yefimchyk
Target TeamPraha 9Vjačeslav Vinogradov
Pulse Fitness Club PrahaPraha 9Petr Mihle
FirstStep Fitness PrahaPraha 9Aleš Dušek
Fitness AVE PřerovPřerovJindřich Šejba ml.
SK PřerovPřerovMilan Ruml
FC Peluha PřerovPřerovMarek Zatloukal
Sport Club Vrábel PřerovPřerovJakub Vrábel
SK kulturistiky Přerov - PředmostíPřerovFrantišek Šejba
Sportstudio Takis PříbramPříbramPanajotis Bachcevanidis
Caesar Team PříbramPříbramDana Kreuzová
Remi Sport ProstějovProstějovLibuše Řezníčková
Fitness Studio Tommy ProstějovProstějovTomáš Pour
Prosport TJ TZ RakovníkRakovníkZdeněk Čech, Mgr.
Giga Gym Fitness & Spinning ClubRakovníkZdeněk Čech, Mgr.
Fun Bodybuilding RakovníkRakovníkDavid Sochor
Favoritfitnessclub RokycanyRokycanyRadek Florian
Oddíl kult. TJ Sokol RosiceRosiceIng. Mgr. Zdeněk Pavlík
M-klub Roudnice n. Lab.Roudnice nad La..Zdeněk Maštalíř
Let´s Go HoštkaRoudnice nad La..Pavlína Kollárová
Champions Academy Lucie VajsovéRoudnice nad La..Lucie Vajsová
O. K. a S. T. TJ Rožnov pod Radh.Rožnov pod Radh..Ladislav Polášek
Lift & Fit Rožnov pod Radh.Rožnov pod Radh..Radek Křenek
Fit klub Rychnov nad KněžnouRychnov nad Kně..Otakar Martinec
AK-FITGYMRychnov nad Kně..Adam Čižinský
ČaČ Company RychvaldRychvaldLadislav Čurkot
TJ Jiskra RýmařovRýmařovJosef Talián
PeVan Clean Team SedlčanySedlčanyPetr Vaniš
TJ SeleticeSeleticeKarel Švásta
Fit studio M SemilySemilyJaroslav Hlava, Ota Mac..
SC KazeSlavoniceMiroslav Schwarz
RestartSoběslavSoběslavMarcel Tlášek
Fitness Ural SokolovSokolovRomana Štěpánková
Fitness Club StaňkovStaňkovJosef Šitera
Fit - K.O. Staré MěstoStaré MěstoMgr. Michal Brázdil
Fitness Centrum Kolda StrakoniceStrakonicePetr Kollmos, Mgr.
Profi Gym StředoklukyStředoklukyMartin Rezek
Fit klub Koči StříbroStříbroLudevít Koči
Sportovní klub MakleStudénkaMartin Klečka
Fitness Weno - KravařeSuché LazceJiří Prudil
SK Fitness BohemiaSvětlá nad Sáza..Milan Dušek
Fit Joh SvitavySvitavyJosef Hýbl
Daniela Fitness SvitavySvitavyDaniela Stackeová
Turek TeamŠenov u Nového ..Jan Turek
MJ club 7 Špindlerův MlýnŠpindlerův MlýnMarcela Janouchová
Arny Gym Club ProfesionalŠtěpánovPatrik Šerý
Kulturistika TJ ŠternberkŠternberkJiří Stavarič
Spyn-a-Gym ŠtětíŠtětíZbyněk Tichý
Fitness Myší díra ŠumperkŠumperkMichálková Alena
Dům dětí a mládeže U radnice ŠumperkŠumperkZdeněk Formánek, Dr.
Fitnesscentrum Lada ŠumperkŠumperkLada Vojáčková
TJ Sokol ŠumperkŠumperkFrantišek Porteš
Sportovní klub Dama Sport ŠumperkŠumperkJana Daňková
Fitness Korzo ŠumperkŠumperkRadim Niederle
Fitness Slunce TáborTáborMiroslav Pražma
SK Diamond TáborTáborLukáš Kratochvíl
Mafia FitnessTáborHavrlant Zdeněk
TJ Slavoj TachovTachovMilan Pirožinský, JUDr.
Extrifit Gym TanvaldTanvaldKarel Václavík
Pro Life Fitness TelčTelčJan Nováček
Fitness Fontána Club TepliceTepliceJaroslav Třešňák
Posilovna Sportovní hala TepliceTepliceMgr. Pavel Novák
TJ Sokol TěškoviceTěškoviceTomáš Hořínek, Ing.
Fitcentrum Olympia TišnovTišnovGabriel Greguš, Ing.
Prom-In TeamToužimPavel Samek
TJ Spartak TřebíčTřebíčJaroslav Kulovaný, Ing.
Kulturistika TJ TřebíčTřebíčLadislav Švaříček
Fitness Novák TřebíčTřebíčPetr Novák
BOPO Factory GymTřebíčMDDr. Jan Blažek
SK Powerbulls TřeboňTřeboňPavel Šniager
Meteor Fitness TřemošnáTřemošná
F.AN Fitness TřešťTřešťTomáš Fiala
Fitnessclub Milan KopřivaTrhové SvinyMilan Kopřiva
SK Tři studněTři studněFrantišek Brabec
Queen Club TřinecTřinecKarel Nierostek
TJ TŽ TřinecTřinecMilan Rusz
Trofit TroubskoTroubskoMiloslav Vališ, Ing.
UNO Sportovně relaxační studio TrutnovTrutnovPetr Hartman, Jana Hruš..
SK Horská TrutnovTrutnovMartina Davídková
TJ Lokomotiva TrutnovTrutnovMargaret Gärtnerová
Oddíl sil. trojb. a kulturistiky - TJ TurnovTurnovJiří Richtr, Ing.
SKK Týn nad VltavouTýn nad VltavouJiří Babka
TJ Slovácká SláviaUherské HradištěRostislav Bartas
TJ Spartak Uherský BrodUherský BrodStanislav Sedláček
BeFree Fitness Uherský BrodUherský BrodAdam Bartoš
Klub rekreačního sportu UničovUničovMiroslav Pleva, Jarmila..
O. K. Universal Gym Ústí n. Lab.Ústí nad LabemRadek Čejka
Gladiators Ústí n. Lab.Ústí nad LabemFrantišek Bartoš
Fit centrum SKP Ústí n. Lab.Ústí nad LabemTomáš Pavlovský
Oddíl kulturistiky USK SlávieÚstí nad LabemMgr. Jan Hnízdil, Ph.D
Gladiator Arena Ústí n. Lab.Ústí nad LabemIng. Aleš Klapka
SK Factory Team Ústí n. Lab.Ústí nad LabemJan Materna
T-CLUBÚstí nad LabemLeoš Horák
Athletic & Fitness Club Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíIveta Záleská
Fitness Mamut ÚvalyÚvalyVladimír Křelina
TJ Valašské MeziříčíValašské MeziříčíMiroslav Kalich
TJ Slovan VarnsdorfVarnsdorfJiří Žďárský
OST VarnsdorfVarnsdorf
TJ Sokol VejprniceVejprniceFrantišek Horník
TJ Sokol Velká BítešVelká BítešLuděk Tuček
TJ Spartak Velké MeziříčíVelké MeziříčíBohumil Švihálek
SK Fitness Velké MeziříčíVelké MeziříčíPetr Buďa
Fitness Velké OpatoviceVelké OpatoviceMiroslav Komárek
Fitpelc Veselí nad MoravouVeselí nad Mora..Jiří Pelc
Posilovna Rambárna VlašimVlašimAlice Moravcová
World Fitness VlašimVlašimLuboš Chmelenský
FC Stami Gym VolaryVolary
Fitcentrum L-S Club VrchlabíVrchlabíLuděk Stránský, Ing.
TJ Zbrojovka VsetínVsetínStanislav Hlouch
TJ Mez VsetínVsetínAntonín Matějovský
Fitness Studio Beseda VsetínVsetínIvana Kovářová
Toro Gym Vysoké MýtoVysoké MýtoMarek Mandík
OS Wellness 2000 VyškovVyškovZdenka Gottvaldová, Mgr.
SF7 TeamVyškovFilip Šteflovič
Sportovní klub ZbýšovZbýšovIrena Pokorná
FC Zlaté HoryZlaté HoryRadim Paták
Sport studio Lázně ZlínZlínZdeněk Zelinka
AV Sport ZlínZlínAleš Vavřík
Fitness Cat ZlínZlínPetra Hetmerová
TJ Olympia ZlínZlínStanislav Krček
Dave Fit Club ZlínZlínDavid Tauš
Infitness ZlínZlínPetr Schmeister
Fitness Hala ZlínZlínRadek Plhák
BBK Fitness Sokol ZnojmoZnojmoČeněk Budín
Fitness Daun ZnojmoZnojmoPetra Pospíchalová
Gladork GymZnojmoRudolf Kříž
Fitko ZnojmoZnojmoLibor Melichárek
Best Fitness Žďár nad SázavouŽďár nad SázavouVladimír Pajič
Pajič TrainingsŽďár nad SázavouVladimír Pajič
Fitness Classic Železný BrodŽelezný BrodZbyněk Šourek

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty